Кримiнал

11:49
В Одесі через пограбування зловмисником начальника охорони консервного заводу затримано видачу зарплати працівникам підприємства: злочинець вирвав з його рук поліетиленовий пакет з 280 тис. грн. і зник.
17:03
Більшість підприємців не може захистити себе і свою власність в судах, тому адвокати потерпілих намагаються привернути до цієї проблеми увагу громадськості.
16:03
До 64-річній харків'янці, пацієнтці Інституту невідкладної хірургії, 20 лютого в палату зайшов невідомий чоловік і відібрав у жінки мобільний телефон і сумку з грошима.
19:39
В одній із частин внутрішніх військ МВС України, розташованих поблизу Києва, помер солдат строкової служби.
13:47
У четверг, 17 лютого, о 22:04 до чергової частини надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла в Комінтернівському районі міста на вул. Монюшко в одній з квартир на 8-му поверсі 9-ти поверхового житлового будинку.
17:04
У середу ввечері у Києві невідомий облив кислотою одного із заступників голови Київської облдержадміністрації.
13:35
На Сумщині п’яний киянин, перебуваючи за кермом автомобіля, зупинив рух п’яти потягів.
14:00
Розпочалася пожежа о 3-й годині ночі в Деснянському районі.
13:52
Кинута ДАІшником репліка про «телячу мову» викликала великий резонансний розголос і багато керівників через цей випадок отримали догани. Але після цього всього, водія, який передав зафіксоване правопорушення у ЗМІ арештовано.
12:00
Прокуратура Вишгородського району Київської області порушила кримінальну справу щодо завідувача терапевтичним відділенням однієї з лікарень Києва, який вивіз пацієнтів із медичного закладу і залишив на морозі.