Днiпро

20:56
У місті Павлограді Дніпропетровської області почне діяти програма інформаційно-комунікаційних технологій "100 відсотків". Програма, яка покликана полегшити доступ до шкільної інформації для учителів, учнів і батьків, була затверджена Павлоградською міською радою.
18:10
З 10 січня усі парковки в Дніпропетровську за рішенням місцевої влади стали безкоштовними. Директор департаменту транспорту і зв'язку Валентин Мовчан заявив це на прес-конференції у вівторок. Також він заявив, що були розірвані усі договори з операторами паркувальних зон і тепер плата за паркування в Дніпропетровську не береться.
14:54
Місцева влада планує встановити відеокамери для контролю громадського порядку.
12:58
У Дніпропетровську під загрозою руйнування історична пам'ятка національного значення - Новобогородицької фортеці. Статус зони, що охороняється, територія отримала ще 10 років тому. Але до цих пір там безперешкодно орудують не тільки "чорні археологи", але ще й "чорні агрономи" - так називають мисливців за чорноземом. Вистоявши кілька попередніх століть, зараз, в 21-му фортеця гине.
13:10
В музеї історії Дніпродзержинська пройшов арт-фестиваль «Різдво Христове - 2012». Програма фестивалю вийшла великою і насиченою.
15:16
Дніпропетровська обласна рада дозволила видобуток золота в Солонянському районі. Спеціальний дозвіл на його використання отримало підприємство «Декоративні камені України»
21:36
Про це на зустрічі з журналістами повідомив міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул. За його словами, в бюджеті на 2012 рік закладені кошти на будівництво притулку для тварин.
18:29
У конкурсі мали право взяти участь поети і прозаїки віком від 18 до 40 років, тобто, ті, чий світогляд формувався вже за часів незалежності. Окремою умовою був обов'язковий зв'язок автора із Дніпропетровськом: щоб подати роботу на конкурс, письменник був повинен мешкати або вчитися у Дніпропетровську, чи раніше здобути освіту у цьому місті.
09:40
У Дніпропетровську основний потік скарг від споживачів в управління з питань захисту прав споживачів викликаний неякісною продукцію непродовольчого сектору/
09:08
Рух автотранспорту нової об'їзної навколо Дніпропетровська відкрився. Про це повідомив губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул.