На Донбасі помічені козаки-характерники

Неділя, 5 листопада 2017, 22:39
У трьох райцентрах Донецької області – Волноваха, Нікольське і Мангуш – з'явилися козаки-характерники
На Донбасі помічені козаки-характерники

Міжнародний проект «Козак-характерник» та промо-кампанія Сил спеціальних операцій ЗС України продовжують бордову кампанію зовнішньої реклами, повідомляє «Справжня Варта».

Проект офіційно стартував з бордової кампанії у місті Буча Київської області за сприяння місцевих бізнеменів. Отже, промо-кампанія має присутність вже в трьох областях України – Київській, Запорізькій та Донецькій.

«Характерники, котрих ні вогонь, ні вода, ні шабля, ні звичайна куля, крім срібної, не брали. Такі «характерники» могли відмикати замки без ключів, плавати човном на підлозі, як по морських хвилях, переправлятися через ріки на повстині чи рогожі, брати голими руками розпечені ядра, бачити на кілька верстов коло себе за допомогою особливих «верцадел», жити на дні ріки, залазити й вилазити з міцно зав’язаних чи навіть зашитих мішків, «перекидатися» на котів, перетворювати людей на кущі, вершників на птахів, залазити у звичайне відро й пливти у ньому під водою сотні й тисячі верстов», – охарактеризував характерників дослідник запорізького козацтва, український історик Дмитро Яворницький.

То хто ж вони насправді – несправедливо забуті національні герої чи міфічний образ для залякування ворога, який давно себе віджив? Якою б не була відповідь на це питання, зрозуміло лише те, що характерницьке знання залишилося на полицях закритих архівів та домашніх бібліотек, загубилося на нелегкому життєвому шляху України. Важко зрозуміти те, про що майже нічого не відомо.

Метою проекту є пробудження національної пам'яті та відродження традицій і коренів величної української нації.

Долучитися до міжнародного проекту «Козак-характерник» та промо-кампанії Сил спеціальних операцій Збройних Сил України можна, встановивши білборди, відео-борди та сіті-лайти у вашому місті.

Подробиці – ТУТ.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments