Донбас

23:13
Табір переселенців у Сватовому (Луганська область) найчастіше виконує роль пункту тимчасового і короткого перебування. Люди приїздять, залишаються на кілька годин чи добу, а тоді їдуть далі. Хто куди: десь до родичів, у табори, в санаторії, інші самі знімають помешкання. Всі вони з Луганської області.
22:02
Про це повідомив сьогодні на брифінгу речник інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Андрій Лисенко.
21:32
Станом на 13: 00, обстановка в Донецьку зберігається напруженою. Городяни повідомляють, що звуки залпів чути в багатьох районах. Про це інформагентству CXID.info повідомили в прес-службі Донецької міської ради.
21:25
Міністерство оборони України здійснює комплекс заходів, спрямованих на оборону Маріуполя.
22:28
У Донецькій області через пошкодження внаслідок бойових дій терористів знеструмленими залишаються 130 населених пунктів.
21:57
Верховна Рада не підтримала законопроект про внесення змін у законодавство, які б дозволили змінити межі деяких округів і зменшити витрати на вибори. За законопроект проголосували лише 134 народних депутати із 317 зареєстрованих у сесійній залі.
21:51
Українські силовики залишили аеропорт.
21:46
Сили антитерористичної операції залишили свої позиції в аеропорту Донецька, повідомляє Reuters.
22:21
У Луганській і Донецькій областях 1 вересня відкрилося 797 шкіл, 900 шкіл закриті, повідомив заступник міністра освіти і науки України Павло Полянський
21:56
Туреччина надасть технічну допомогу українським військовим шпиталям та допоможе у відновленні інфраструктури Слов'янська та Краматорська. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Уповноваженої Верховної ради України з прав людини