Донбас

23:21
День соборності України вперше за всю історію незалежної держави перетворився на зовсім немирну акцію. І не лише в столиці, на вулиці Грушевського. Під час «Мирної ходи» на активістів донецького Євромайдану на них скоєно напад. І не лише учасникам, але й працівникам ЗМІ було непереливки від місцевих «тітушок». Зокрема, зазнали травм та пошкоджено техніку працівникам знімальної групи телеканалу «Донбас», власником якого є відомий бізнесмен Рінат Ахметов.
14:23
Сьогодні перед входом до Алчевської міської ради троє немолодих людей влаштували пікет. Вони не користуються Інтернетом, тому дізнались про загибель людей на столичній вулиці Грушевського лише вчора ввечері по телебаченню і вирішили вийти на акцію протесту, - пояснив пенсіонер Володимир Виноградов.
14:29
Сьогодні в Луганську скликали позачергову сесію обласної ради. Депутати, абсолютна більшість яких належить до Партії регіонів, закликають В. Януковича до рішучих дій в столиці. Крім власне обласних депутатів – 98 зі спискових 124, на сесії присутні і гості - народні депутати Сергій Гончаров (фракція КПУ у ВР), Віктор Тихонов, Володимир Чуб, Володимир Струк (всі - фракція ПР).
00:49
Вчора луганський Євромайдан підтримали київські активісти: Олександра Кольцова (Kasha Saltsova), співачка груп «Крихітка Цахес» і «Крихітка», журналістка, поетеса, та представник студентства Віктор Килимар.
15:32
Науковці Донецького фізико-технічного інституту ім. Галкіна розробили унікальний пристрій, який дозволяє знайти і врятувати гірників, які потрапили під обвал в результаті аварійної ситуації.
14:48
Донецька обласна організація Партії регіонів має намір у середу відправити до столиці близько 3 тисяч своїх активістів для участі в мітингу на підтримку прийняття 16 січня Державного бюджету 2014 року. Як відомо, опозиція блокує зараз засідання Ради з вимогою першочергового вирішення проблеми покарання винних у побитті мирних демонстрантів. Крім того, власне проект бюджету викликає чимало заперечень своєю поліцейсько-чиновницькою спрямованістю.
21:21
Міліція Луганщини розпочала досудове слідство по факту привласнення понад 1 млн. бюджетних гривень групою з 8 педагогів. Правоохоронцям (і органам управління освіти) знадобилось усього лише десяток років, щоб встановити примарність школи, в якій працювали вчителі-новатори.
20:16
У неділю, 12 січня, підтримати донецький Євромайдан приїде відомий український рок-гурт Гайдамаки. Вхід абсолютно вільний, бо виступатимуть артисти просто неба під пам'ятником Тарасу Шевченку. Початок запланований на 18.00.
21:56
Луганські мисливці побачили в заказнику групу людей, серед яких упізнали першого заступника міського голови Луганська Маноліса Пілавова. За накритим столом святкував і особисто віце-мер, і його товариші, які одноголосно запевняли, що не полюють. Але за кілька хвилин в автомобілі мисливці помітили туші двох убитих кабанів. Активісти запевняють, що високопосадовець порушив закон двічі. Адже дичину здобув на забороненій території та в заборонений для полювання на кабанів час.
17:47
У ніч на сьогодні київську журналістку, яка займається розслідуваннями корупційних схем у вищих органах влади, жорстко побили. Наразі Тетяна Чорновол перебуває у реанімації, де її готують до складних операцій. Акції проти побиття журналістки сьогодні відбуваються по всій країні, відповідну заяву зробили провідні профспілкові організації журналістів - як Національна спілка журналістів, так Незалежна медіа-профспілка України.