Донбас

15:38
Мер Лук'янченко не схвалює рішень деяких органів місцевого самоврядування Західної України про підтримку підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом. "Я просто вам нагадаю 2005 рік, коли тільки проходила в Луганській області, ви знаєте в якому місті, без заяв, без нічого, тільки проходила нарада - з'їзд проходив і було заведено скільки кримінальних справ. Тому я не можу коментувати це", - сказав він.
07:18
Вчора в Донецьку на мітинг підтримки євроінтеграції біля пам'ятнику Т. Шевченку зібралося близько 200-250 людей. Учасники мітингу вимагали повернення до переговорного процесу щодо підписання Угоди з ЄС.
00:40
24 листопада о 12 годині у Луганську, як у багатьох інших містах країни, розпочався мітинг на підтримку євроінтеграції. Його організували опозиційні партії, загалом - більше десятка політичних та громадських організацій. Підтримати європейський вибір до пам'ятника Тарасові Шевченку на початок акції прийшли більше сотні людей, згодом учасників було близько 150.
19:43
Донецька міліція вибачилась за своє ставлення до журналіста Порталу неполітичних новин - NGO.donetsk.ua Вікторії Іщенко. Сьогодні Вікторія звернулась до правоохоронців зі спробою написати заяву про провокаційні листівки, а у відповідь почула глузування.
07:58
У Донбасі згадають жертв Голодомору. 23 листопада 2013 року в Донецьку відбудуться заходи вшанування пам'яті жертв штучного голоду, створеного в Україні комуністичною владою.
00:46
Відео знімали і транслювали он-лайн зі звичайної трикімнатної квартири в старому будинку. Організатором порносайту виявився 24-річний приватний підприємець.
17:15
21 листопада суд у Петербурзі випустив під заставу кока судна "Arctic Sunrise" громадянина України Руслана Якушева. Про це повідомили представники власника судна - міжнародної екологічної організації "Greenpeace" в офіційному мікроблозі організації в Twitter.
14:33
У листопаді поточного року підприємці Луганщини сплатили 390 млн. грн. єдиного соціального внеску (ЄСВ). Про це повідомили в Головному управлінні Міністерства доходів у Луганській області.
14:14
18 листопада 2013 в приміщенні Державного архіву Луганської області відкрилась документальна виставка «Голодомор 1932-1933 рр. - на Луганщині». Виставка складається з листів вищих органів влади Компартії України, постанов Донецького обкому Компартії України, що відбивають хід збору врожаю в 1932-1933 роках, книги реєстрації записів актів громадянського стану про смерть по Старобільському району за 1933 рік, з вказівками причин смерті: «голодна хвороба», «голодна смерть»; газет «Більшовіцькій штурм», «Червоній ударник», «Червоній колгоспник», «Степова комуна» за 1932 рік про збір врожаю, плани посіву на 1933 рік.
00:34
З ініціативи Всеукраїнського комітету захисту української мови на Донецьк поширився проект «Безкоштовні курси української мови – Навчи друга розмовляти українською». Перше заняття має відбутись якраз у середу, 20 листопада, за адресою бульвар Шкільний, 15. Записатись на курси в Донецьку можна за телефоном (050) 923-97-45.