Донбас

12:13
Активісти антіфрекінгового руху звинувачують у рукоприкладстві заступника мера з міста Красноармійськ Донецької області.
14:43
Донецькі зоозахисники звернулися до міліції із заявою про масове вбивство бездомних тварин. Серед собак були стерилізовані за програмою регулювання чисельності вуличних тварин, а також крихітні цуценята.
11:52
У березні поточного року тема видобутку сланцевого газу була однією з найактуальніших. Такий висновок зробила незалежна група експертів у рамках проекту «У-Медіа» - «Моніторинг публікацій у регіональних друкованих ЗМІ для оцінки дотримання стандартів журналістики». За підрахунками фахівців друковані, електронні ЗМІ та інформагенції опублікували близька 150 різножанрових матеріалів, у яких проблема показана під різними кутами зору – як на підтримку дій влади та бізнесу, так і з критикою «газової» політики.
14:19
В жовтні 2012 року органи державної статистики Донецької області провели опитування щодо наявності побутової техніки в домашніх господарствах. Встановлено, що холодильники мають 99% домогосподарств, кольорові телевізори і електропраски - 97%, пральні машини - 92%, електропилососи - 84 %, відеоплеєри, відеомагнітофони, DVD-програвачі та цифрові фотоапарати - 49%.
13:20
Посол США в Україні Джон Теффт сьогодні відвідує Донецьк для участі в «Днях Америки». В місцевому культурному фонді "Ізоляція" проходить TechCamp Donetsk 2.0 – українсько-американський семінар, де представники громадських організацій та експерти у сфері технологій обговорюють проблеми, з якими стикаються.
16:46
Культурне мапування – нова практика навіть для Європи. Що стосується України, то тут вона виявилася особливо актуальною. До деіндустріалізації культурне життя українських міст на сході цілком залежало від влади. Культпросвіт був справою ідеологічною, тож робітники ходили в театр за наказом керівництва, розповідає Костянтин Скоркін, учасник луганського літературного угруповання «Стан».
12:11
У Донецькій області прокуратура проводить розслідування за фактом спричинення правоохоронцями тілесних ушкоджень жителеві с.Луганське.
12:06
Днями був скоєний розбійний напад на каплицю Різдва Пресвятої Богородиці та приміщення священика в місті Кремінна Луганської області.
17:46
В центрі Луганська в ТЦ «Центральний» відкрився перший український книжковий магазин "Східна брама". Тут пропонують книжки та сувеніри, пов’язані з історією України та її фольклором, на дверях висить державний прапор, а робочий день починається із гімну України.
09:23
21 березня близько 16.00 в Ізюмі Харківської області було затримано голову Луганської обласної організації ВО «Свобода», помічника народного депутата Ігоря Швайки Артема Заїку.