Донбас

13:20
Посол США в Україні Джон Теффт сьогодні відвідує Донецьк для участі в «Днях Америки». В місцевому культурному фонді "Ізоляція" проходить TechCamp Donetsk 2.0 – українсько-американський семінар, де представники громадських організацій та експерти у сфері технологій обговорюють проблеми, з якими стикаються.
16:46
Культурне мапування – нова практика навіть для Європи. Що стосується України, то тут вона виявилася особливо актуальною. До деіндустріалізації культурне життя українських міст на сході цілком залежало від влади. Культпросвіт був справою ідеологічною, тож робітники ходили в театр за наказом керівництва, розповідає Костянтин Скоркін, учасник луганського літературного угруповання «Стан».
12:11
У Донецькій області прокуратура проводить розслідування за фактом спричинення правоохоронцями тілесних ушкоджень жителеві с.Луганське.
12:06
Днями був скоєний розбійний напад на каплицю Різдва Пресвятої Богородиці та приміщення священика в місті Кремінна Луганської області.
17:46
В центрі Луганська в ТЦ «Центральний» відкрився перший український книжковий магазин "Східна брама". Тут пропонують книжки та сувеніри, пов’язані з історією України та її фольклором, на дверях висить державний прапор, а робочий день починається із гімну України.
09:23
21 березня близько 16.00 в Ізюмі Харківської області було затримано голову Луганської обласної організації ВО «Свобода», помічника народного депутата Ігоря Швайки Артема Заїку.
09:03
Сьогодні у Луганську в будинку Конфедерації профспілок Луганської області збереться на засідання Всеукраїнський страйковий комітет. Як повідомив голова комітету Костянтин Ільченко, учасники засідання планують обговорити задачі комітету в зв'язку з оголошенням лідерами опозиції всеукраїнської акції «Вставай, Україно!».
12:26
Чемпіон України і переможець Блекпулського танцювального фестивалю 2012 року 13-річний Ілля Горшенін трагічно загинув в ДТП.
11:12
Олександр Калiберда, головний лікар найбільшої в Краматорську лiкарнi № 3, звільнився з посади та іде на роботу до іншого міста. Головна причина цього – так звана реформа охорони здоров'я.
17:42
У Донецьку пройшла звітна-виборна конференція Донецької обласної організації "Молоді регіони". Перед початком конференції не пролунав гімн України, який традиційно звучить перед початком будь-яких політичних заходів