Донбас

09:03
Сьогодні у Луганську в будинку Конфедерації профспілок Луганської області збереться на засідання Всеукраїнський страйковий комітет. Як повідомив голова комітету Костянтин Ільченко, учасники засідання планують обговорити задачі комітету в зв'язку з оголошенням лідерами опозиції всеукраїнської акції «Вставай, Україно!».
12:26
Чемпіон України і переможець Блекпулського танцювального фестивалю 2012 року 13-річний Ілля Горшенін трагічно загинув в ДТП.
11:12
Олександр Калiберда, головний лікар найбільшої в Краматорську лiкарнi № 3, звільнився з посади та іде на роботу до іншого міста. Головна причина цього – так звана реформа охорони здоров'я.
17:42
У Донецьку пройшла звітна-виборна конференція Донецької обласної організації "Молоді регіони". Перед початком конференції не пролунав гімн України, який традиційно звучить перед початком будь-яких політичних заходів
11:36
У місті Ровеньки Луганської області в результаті отруєння чадним газом загинув місцевий депутат від Комуністичної партії України Георгій Верведа.
14:31
Фінал обласного конкурсу дослідницьких робіт пам'яті Олекси Тихого відбувся в Краматорську 21 лютого в приміщенні Краматорського художнього музею. Школярі із Донецька, Краматорська, Костянтинівки, Слов'янська, Дружківки ділилися своїми дослідженнями та фактами з життя одного із засновників Української Гельсінкської групи.
17:04
У Луганській області необхідно ліквідувати близько 1 млн кв. метрів дорожніх ям. Про це RegioNews повідомила прес-служба УДАІ ГУ МВСУ в області.
09:22
Про це заявив 19 лютого міський голова Донецька Олександр Лук’янченко . "Ситуація складна, але наше завдання - вирішити проблему і виплатити зарплату", - сказав Лук’янченко.
13:00
У січні цього року Громадська організація «Луганська археологічна спілка» за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та «Асоціації сприяння самоорганізації населення» розпочала реалізацію проекту «Луганські старожитності під контролем громади». Проект спрямований на реалізацію дієвого громадського контролю процесів охорони історико-культурного надбання в обласному центрі.
20:50
Анонси акції розміщені в соціальних мережах і на провідних батьківських форумах Донеччини.