Донбас

10:18
Мешканка Луганської області Ірина Зіник малює пейзажі та квіти восковою крейдою, замість пензлика воскові «фарби» жінка наносить звичайною праскою. Зараз авторка привезла свої картини до Харкова. Малювати воском (ця техніка називається «енкаустика») Ірина навчилась сама, без спеціальної художньої освіти чи курсів. Виставку воскових картин «Медова ілюзія» можна до 3 серпня побачити у харківській галереї «Мистецтво Слобожанщини» (Держпром, 4-й під., 1-й пов.).
13:10
15 червня близько 22:00 з будинку по вул. Шумана, 25, що в Кіровському районі Донецька пішов і досі не повернувся Греков Володимир Андрійович, 1988 року народження.
18:53
Учора в Луганську відбулася прес-конференція з нагоди майбутнього приїзду до міста Святішого Патріарха Філарета, Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП). Прес-конференцію проводив представник Української Православної Церкви Київського Патріархату архієпископ Мефодій.
20:51
У ніч з 6 на 7 липня в Донецьку відбувся фестиваль «Друга зміна. Ніч індустріальної культури». Він проводиться вже другий рік поспіль. Донеччанам пропонували вночі відвідати заводи, музеї, галереї та інші культурні та індустріальні майданчики міста.
00:01
На Луганщині майже 90 % сільського населення – україномовні, проте в самому Луганську все поступово русифікується, до того ж з порушенням норм мовного закону Ківалова-Колесніченка. Згідно з законодавством, регіональна мова має функціонувати поряд із державною, проте у найсхіднішій області України на це не зважають: пріоритет надають російській, а державну українську поступово витісняють зі всіх сфер.
13:55
Вчора близько 14:30 на даху 3-го вагона приміського електропоїзда, що слідував з Маріуполя до Ясинуватої, був виявлений смертельно травмований громадянин.
13:01
В одному з сіл Луганської області впав балкон житлового будинку. В результаті постраждало три людини.
12:16
2 червня в місті Алчевськ Луганської області відбулись позачергові вибори міського голови - попередній мер Володимир Чуб достроково склав повноваження через обрання його народним депутатом. Виборці Алчевська вчора встановили один з рекордів неявки: з 85,374 тисяч громадян, внесених до списків, голосувати з'явились 19,072 тисяч (аж 22,34 % городян все ж таки вирішили обрати собі міську владу).
18:14
На нарадах у Луганській обласній державній адміністрації керівникам бюджетних організацій пропонували позитивно позиціонувати президента Януковича і звертати увагу на людей, які відверто виявляють антипатію до влади.
00:01
З нагоди Дня Європи в Україні (який офіційно у нас у третю суботу травня, тобто, цього року був 18 травня) у Донецьку заплановано низку заходів, до участі в яких запрошені школярів та студентів, мешканців Донецька та гостей міста. У четвер 23 травня на центральному бульварі Пушкіна будуть організовані публічні “Євродебати” серед донецької молоді, а також інтелектуально-розважальна гра “Євроквест”.