Донбас

00:01
На Луганщині майже 90 % сільського населення – україномовні, проте в самому Луганську все поступово русифікується, до того ж з порушенням норм мовного закону Ківалова-Колесніченка. Згідно з законодавством, регіональна мова має функціонувати поряд із державною, проте у найсхіднішій області України на це не зважають: пріоритет надають російській, а державну українську поступово витісняють зі всіх сфер.
13:55
Вчора близько 14:30 на даху 3-го вагона приміського електропоїзда, що слідував з Маріуполя до Ясинуватої, був виявлений смертельно травмований громадянин.
13:01
В одному з сіл Луганської області впав балкон житлового будинку. В результаті постраждало три людини.
12:16
2 червня в місті Алчевськ Луганської області відбулись позачергові вибори міського голови - попередній мер Володимир Чуб достроково склав повноваження через обрання його народним депутатом. Виборці Алчевська вчора встановили один з рекордів неявки: з 85,374 тисяч громадян, внесених до списків, голосувати з'явились 19,072 тисяч (аж 22,34 % городян все ж таки вирішили обрати собі міську владу).
18:14
На нарадах у Луганській обласній державній адміністрації керівникам бюджетних організацій пропонували позитивно позиціонувати президента Януковича і звертати увагу на людей, які відверто виявляють антипатію до влади.
00:01
З нагоди Дня Європи в Україні (який офіційно у нас у третю суботу травня, тобто, цього року був 18 травня) у Донецьку заплановано низку заходів, до участі в яких запрошені школярів та студентів, мешканців Донецька та гостей міста. У четвер 23 травня на центральному бульварі Пушкіна будуть організовані публічні “Євродебати” серед донецької молоді, а також інтелектуально-розважальна гра “Євроквест”.
17:24
Укрзалізниця скасовує запроваджені напередодні Євро-2012 рейси швидкісних електричок "Шкода" на маршрутах між Харковом і Донецьком та Дніпропетровськом і Донецьком.
11:27
У Красноармійську Донецької області в приміщенні гаража, розташованого на території гаражного кооперативу «Південний», були знайдені трупи трьох чоловіків з ознаками насильницької смерті.
16:46
Інвентаризація - не просто формальний захід. За роки, що минули з внесення пам'яток до реєстрів, багато об'єктів вже втратили історичний вигляд, а якісь сильно змінили зовнішній вигляд і планування, а деякі повністю знищені. Результати спільного огляду будівель і пам'ятників дадуть можливість з'ясувати поточний стан об'єктів, розробити подальшу стратегію їх захисту та охорони.
01:36
У Маріуполі, за попередніми даними, у новому навчальному році до перших класів підуть 3875 дітей, з них українською мовою будуть навчатися 1705 першокласників (майже 44 %). Про це повідомила заступник начальника управління освіти Маріупольської міськради Інна Дарменко.