Донбас

17:24
Укрзалізниця скасовує запроваджені напередодні Євро-2012 рейси швидкісних електричок "Шкода" на маршрутах між Харковом і Донецьком та Дніпропетровськом і Донецьком.
11:27
У Красноармійську Донецької області в приміщенні гаража, розташованого на території гаражного кооперативу «Південний», були знайдені трупи трьох чоловіків з ознаками насильницької смерті.
16:46
Інвентаризація - не просто формальний захід. За роки, що минули з внесення пам'яток до реєстрів, багато об'єктів вже втратили історичний вигляд, а якісь сильно змінили зовнішній вигляд і планування, а деякі повністю знищені. Результати спільного огляду будівель і пам'ятників дадуть можливість з'ясувати поточний стан об'єктів, розробити подальшу стратегію їх захисту та охорони.
01:36
У Маріуполі, за попередніми даними, у новому навчальному році до перших класів підуть 3875 дітей, з них українською мовою будуть навчатися 1705 першокласників (майже 44 %). Про це повідомила заступник начальника управління освіти Маріупольської міськради Інна Дарменко.
14:48
Павло Коробчук - відомий поет, прозаїк, музикант, журналіст. Він автор поетичних книг: "Натщенебо" ("Смолоскип", Київ, 2005); "Цілодобово" (спільно з Б. Горобчуком та О. Коцаревим) ("Факт", Київ, 2007); "Кайфологія" ("Факт", Київ, 2010), "Динозавр" ("Ярославів Вал", Київ, 2011) та роману "Море для шульги" ("Твердиня", Луцьк, 2012).
12:13
Активісти антіфрекінгового руху звинувачують у рукоприкладстві заступника мера з міста Красноармійськ Донецької області.
14:43
Донецькі зоозахисники звернулися до міліції із заявою про масове вбивство бездомних тварин. Серед собак були стерилізовані за програмою регулювання чисельності вуличних тварин, а також крихітні цуценята.
11:52
У березні поточного року тема видобутку сланцевого газу була однією з найактуальніших. Такий висновок зробила незалежна група експертів у рамках проекту «У-Медіа» - «Моніторинг публікацій у регіональних друкованих ЗМІ для оцінки дотримання стандартів журналістики». За підрахунками фахівців друковані, електронні ЗМІ та інформагенції опублікували близька 150 різножанрових матеріалів, у яких проблема показана під різними кутами зору – як на підтримку дій влади та бізнесу, так і з критикою «газової» політики.
14:19
В жовтні 2012 року органи державної статистики Донецької області провели опитування щодо наявності побутової техніки в домашніх господарствах. Встановлено, що холодильники мають 99% домогосподарств, кольорові телевізори і електропраски - 97%, пральні машини - 92%, електропилососи - 84 %, відеоплеєри, відеомагнітофони, DVD-програвачі та цифрові фотоапарати - 49%.
13:20
Посол США в Україні Джон Теффт сьогодні відвідує Донецьк для участі в «Днях Америки». В місцевому культурному фонді "Ізоляція" проходить TechCamp Donetsk 2.0 – українсько-американський семінар, де представники громадських організацій та експерти у сфері технологій обговорюють проблеми, з якими стикаються.