Донбас

11:35
Жителі Будьонівського району Донецька заявляють, що під вивіскою реконструкції скверу насправді будують супермаркет.
23:12
У місті Маріуполі на Донеччині відбулася одна з найбільших акцій протесту за останні 20 років. Близько 10 тисяч маріупольців вийшли на мітинг за чисте повітря, повідомляють організатори акції. Екологічна ситуація в місті є дуже складною, констатують фахівці. Металургійні гіганти «Азовсталь» та комбінат імені Ілліча щоденно викидають у повітря, а також у море тонни шкідливих речовин.
22:56
У порівнянні з парламентськими виборами 2006 року, в Донецькій області Партія регіонів втратила підтримку 580 тисяч виборців.
11:43
У місті Вахрушеве Луганської області невідомі напали на виборчу дільницю.
22:03
Що реально змінилося в Донецькій області після струсу повітря, яке дало право мешканцям регіону користуватися тим, чим вони і досі вільно користувалися? Як і очікувалося, нічого істотного. Трава зеленіша не стала, а сонце не почало світити яскравіше.
20:04
Вийшов друком, після кількамісячної перерви, черговий номер незалежної газети «На сході», видання, що позиціонує себе як голос української громади Донеччини.
19:41
У Донецьку біля будинку міської прокуратури з'явився куточок старої Юзівки. Команда донецьких художників "Добрі люди" розмалювала торець цегляного будинку № 59 А по вулиці Артема.
12:58
У місті Шахтарськ, Донецької області, в мікрорайоні № 7 при запуску котельної установки стався вибух газу в котлі. В результаті вибуху постраждав машиніст котельної установки та пошкоджено котел.
13:55
У Перевальську Луганської області невідомі напали на автобус благодійної організації одного з кандидатів у депутати Верховної Ради,
17:17
Міська влада порадилися з підприємцями з питання реконструкції історичного центру в Луганську. В ході наради Луганський міський голова Сергій Кравченко звернувся до директорів приватних підприємств, керівникам курують структур і історикам з проханням розробити єдиний план реконструкції вулиць старого центру.