Донбас

11:33
Деяким журналістам стало погано після кава-брейку під час урочистого відкриття реконструйованого вокзалу в Донецьку 21 травня.
13:32
На Луганщині затримано 64-річного фермера, який влаштував у себе концтабір з 11 рабами.
12:26
Попередньо відомо, що молодий чоловік був тверезий, а стріляв, напевно, щоб розважитися
14:58
У Луганську відбудеться міжнародний фестиваль модерного мистецтва з метою трансформації великого індустріального міста на сучасний арт-об’єкт. За три дні художники та вуличні артисти спробують перетворити Луганськ на місто-роман, місто- комікс, взявши за основу роман письменника Сергія Жадана «Ворошиловград».
17:11
Члени координаційної ради «Чесно» 26 квітня публічно відправили листи із запитами про надання декларацій про доходи потенційним кандидатам в депутати по мажоритарним округам Луганської області Сергію Горохову і Володимиру Гончарову.
13:01
24 квітня 2012 року у місті Старобільськ відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки на стіні Свято-Скорбященського жіночого монастиря УПЦ, присвяченої офіцерам Війська Польського, які утримувались у таборі польських військовополонених у монастирі у 1939-1940 роках.
18:53
В межах презентаційного туру по Донецькій області поетичної книги Олега Короташа "Поет без імперії" відбудеться його виступ у барі "Gung'Ю'bazz". Дата події 21 квітня. Початок о 20:00.
11:54
18 квітня в ПрАТ "Донецьксталь" -металургійний завод урочисто закрили мартенівське виробництво. Це була остання мартенівська піч у Донецьку. З її закриттям споживання електроенергії зменшиться вдесятеро, а викиди в атмосферу шкідливих речовин - вшестеро.
09:30
У Будьонівському районі Донецька пам'ятник російському поету Олександру Пушкіну залишився без рук. Як повідомили місцеві жителі, у пам'ятника, який розташований біля Будинку культури імені Пушкіна, вандали відбили руки.
11:54
Крім офіційних суботників, які провели напередодні Великодня в місті Артемівськ (Донеччина), місцева молодь через соціальні мережі організувала групи добровільної допомоги: одні прибирали лісосмугу біля набережної Північного ставка, інші - опікувались безпритульними тваринами.