Донбас

14:35
У Краматорську розкрито вбивство літньої жінки, труп якої виявив її племінник у коридорі власної квартири. Виявилося, що її вбив бізнесмен.
16:24
2 липня півтора десятки донеччан вийшли під Донецьку обласну державну адміністрацію, щоб висловити своє незадоволення прийняттям «мовного» закону. Учасники акції вимагали від чиновників: «Не розколюйте країну надуманими проблемами!»
11:50
У м. Красноармійськ Донецької області скоєно замах на заступника міського голови Валентину Капінус.
17:21
Донецький міський голова Олександр Лук'янченко вважає, що в державі "мають змінитися підходи до формування бюджету". Про це він заявив після XVII конференції Донецької міської організації Партії регіонів, головою якої він є.
13:26
У Луганській обласній універсальній науковій бібліотеці в рамках проекту "Крок до прозріння" за сприяння посольства США 18 червня презентують електронні ресурси "Книги нового формату к провідник для людей з обмеженим зором".
00:10
Близько 300 людей зібралися вчораі у сквері в Калініському районі Донецька. Мешканці району виступили проти забудови місця відпочинку Українською православної церквою (Московського патріархату).
01:16
Спеціально до ЄВРО-2012 у Донецьку з'являться пам'ятки "Про протидію терористичним загрозам". Зауваження для донеччан опублікують у брошурах обсягом у 5 сторінок. У них зазначатимуть, як відрізнити терориста від звичайного перехожого.
18:05
Останнім часом, особливо напередодні Євро-2012, в пресі все частіше пишуть про проституцію в м. Донецьку. При цьому нерідко висловлюються докори у відсутності роботи по боротьбі з так званою «секс-індустрією» з боку донецьких правоохоронців.
11:00
24 травня у Калінінському районі шахтарської столиці на вул. Антипова літня пара вийшла подихати повітрям на балкон другого поверху сталінки і впала вниз разом із залізобетонною конструкцією.
23:33
24 травня 2012р. відбувся випускний вечір в музичній школі № 3 (смт. Мироновській, Донецької області). Вручення атестатів, поздоровлення вчителів та батьків, і сльози випускників, від того, що завтра вони вже не переступлять поріг рідної школи. Вчителям теж важко прощатися зі своїми учнями, але вони щиро вірять,що пройде декілька років і вони прославлять рідну школу, в якій навчалися довгих 8 років.