Донбас

11:30
6 березня в Луганську перед будівлею Луганської обласної державної адміністрації відбулася акція молодих активістів «Червона картка Януковичу» присвячена дворіччю перебування Віктора Януковича на президентському посту.
09:22
В Донецьку побили і пограбували організатора численних протестних акцій і лідера правозахисної організації "Союз Порятунку Донбасу" Дмитра Верзілова.
17:41
У Донецьку стартує пілотний проект забезпечення мешканців транспортом у нічний час - з 22:00 до 5:00. Міська влада хоче запустити маршрутки, проїзд у яких коштуватиме близько 4-8 грн.
16:53
Ліквідатори аварії на ЧАЕС вимагають відставки Кабміну, розпуску Конституційного суду та скасування постанови, яка у кілька разів зменшила пенсії чорнобильцям та переселенцям із зони відчуження.
09:30
Довго не платите за комунальні послуги — чекайте непроханих гостей з болгаркою чи ломом. «Донецькміськводоканалу» суд дозволив всупереч волі власників квартир, заходити до помешкань злісних неплатників з представниками виконавчої служби, міліцією, слюсарем та конфісковувати майно.
14:44
Донецька міська рада подала апеляцію на судове рішення про скасування ліквідації україномовної загальноосвітньої школи № 111.
11:04
Голова Донецької правозахисної організації «Союз порятунку Донбасу», депутат Ленінської райради міста Дмитро Верзілов звернувся до Ворошиловського районного суду зі скаргою про визнання неправомірними дій та притягнення мера Лук 'янченка і керівництва Донецької міської ради до відповідальності за чергове необґрунтоване підвищення комунальних тарифів на вивезення сміття більш ніж у вдвічі.
13:21
Представники громадських організацій і рухів Донецької області звернулися до Президента України Віктора Януковичу та Прем'єр-міністра України Миколи Азарова з відкритим листом в якому поскаржилися на підвищення плати на комунальні послуги в Донецьку.
14:48
Вчора, 13 лютого, на офіційному веб-сайті Донецької обласної державної адміністрації (ДОДА) з'явилося повідомлення незрозумілого змісту.
11:15
Час у Донецьку і Ужгороді відрізнятиметься від загальноукраїнського на півгодини - вважає міністр з надзвичайних ситуацій Віктор Балога.