Донбас

22:58
Підприємці не проти підзаробити під час проведення «Євро-2012» шляхом відродження в Донецьку гужового транспорту. На вулицях обласного центру з'явилися барвисті вози, запряжені парою гнідих коней.
17:17
Ініціативні мешканці Донецька, які вирішили ніяк не оформлятися організаційно і не придумувати собі ніяких назв, поширили заяву та розклеїли листівки із закликом звільнити президента Януковича за невиконані ним передвиборні обіцянки.
15:10
Відомий український телеведучий проведе в Маріуполі тренінг для студентів-журналістів та рекламістів МДУ. Про це повідомили в прес-службі університету.
07:13
Управління капітального будівництва Донецької міськради за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Тріол-Авто» на придбання автомобіля «Volkswagen Passat Limousine B7 Comfortline» вартістю 324 тисяч гривень.
17:29
Голови обласних держадміністрацій Донеччини та Луганщини відмовилися від рекомендації Міненерго підтримати бізнес-інтереси "сімейних". Відповідь не змусила на себе довго чекати ...
09:40
38-річний донеччанин претендує на звання найшвидшого гітариста у світі. За одну секунду він може зіграти 30 нот. І це не межа. Останній світовий рекорд належить бразильському гітаристу Тьяго Делла Вега – він зіграв всього 24 ноти.
12:34
Як повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області, засуджені колишні дільничні інспектори міліції, які із застосуванням тортур примушували жителя міста Сніжне дати завідомо неправдиві показання, що підтверджували його причетність до скоєння крадіжки.
13:08
У Маріуполі вперше встановили новорічну ялинку під водою. Дерево з'явилося вчора в басейні «Нептун». Це подарунок місцевих дайверів дітворі.
20:00
Серія вбивств у донецьких банках може свідчити про появу нових кримінальних структур. Міліція, вочевидь, не здатна запобігти таким злочинам. Так експерти коментують трагедію, що сталася в Донецьку напередодні.
09:18
У четвер, 29 грубня, о 15.15 у центрі Донецька було пограбоване відділення «ПриватБанку». В результаті нальоту злочинців убито 5 осіб.