Полiтика

23:36
Міністерство закордонних справ України заявило рішучий протест російській стороні, наголосивши на вимогах невідкладного розслідування нападу на Культурний центр України в Москві й закликавши до публічності судового вироку всім причетним до його скоєння.
19:13
Неформальна домовленість не рушити лінію фронту при тому, що люди фактично гинуть, надзвичайно деморалізує військових, - вважає комполка
18:16
Вона вирішила стати кандидатом на посаду канцлера ФРН від Християнсько-демократичного союзу в 2017 році на виборах у бундестаг.
16:15
Президент України Петро Порошенко звернувся до нас з нагоди Дня Гідності та Свободи
10:17
Рада прийматиме законопроект щодо захисту українського книжного ринку від російської пропаганди
11:45
Засідання Комітету Верховної Ради України почалось у Харкові
17:58
Комітет постійних представників країн-членів Європейського Союзу схвалив початок переговорів Ради ЄС з Європейським парламентом щодо лібералізації візового режиму для громадян України.
12:18
Відповідний указ №508/2016 підписав Петро Порошенко.
11:03
Указ про призначення Вадима Трояна тимчасово виконуючим обов’язки глави Нацполіції Міністр внутрішніх справ України підписав 16 листопада.
13:21
Святошинський районний суд Києва отримав повідомлення від Ростовського обласного суду РФ про можливість проведення допиту в режимі відеоконференції екс-президента України Віктора Януковича.