Полiтика

11:28
Петро Порошенко, глава держави, вночі 15 лютого наказав, аби по усій лінії зіткнення з ворогом було припинено вогонь. Заяву глави держави в Генеральному штабі ЗСУ транслювали в прямому ефірі.
13:30
РФ на переговорах в Мінську запропонувала "неприйнятні" умови.
12:50
У Москві почалося засідання суду у справі народного депутата України, льотчиці Надії Савченко. Про це повідомляє адвокат льотчиці Марк Фейгін.
14:23
За рік після подій на Майдані народу України вдалося добитися значних успіхів в побудові демократичного суспільства.
19:31
«Бальцерович з колишнім урядом Польщі влаштували найсерйозніші реформи. Бальцерович не дуже популярний в країні, однак Польщу знають в усій Європі. Ми теж готові іти за прикладом Польщі», - повідомив Арсеній Яценюк під час засідання Нацради реформ. Повідомляє сайт «РБК-Україна». Повідомляє сайт "ДЕПО".
15:03
За повідомленням штабу «Оборони Маріуполя», на минулому тижні громадське формування «Маріупольська дружина» віддало полку «Азов» безпілотний апарат, що літає. Повідомляє сайт «Главное».
14:43
В зоні АТО на Донбасі протягом доби дев’ять вояків одержали серйозні рани та ще один загинув. Повідомив Андрій Лисенко, спікер аналітичного центру РНБО. Повідомляє сайт «Главное».
19:39
Це буде вже друга хвиля люстрації українських очільників. Повідомляє Перший український інформаційний.
13:04
У Верховній Раді України створені 6 депутатських фракцій і дві групи. Про це на засіданні Парламенту повідомив глава підготовчої групи, який веде засідання, Володимир Гройсман. Інформує сайт «Главное».
12:58
Президент Путін заявив, що ще не знає, чи буде реалізовано ним передбачене Конституцією право балотуватися на президентський пост в 2018 році. Не про це, сказав, потрібно зараз думати, пише Віктор Шендерович на порталі «Крим.Реалії». Повідомляє сайт «Главное».