Полiтика

17:58
Комітет постійних представників країн-членів Європейського Союзу схвалив початок переговорів Ради ЄС з Європейським парламентом щодо лібералізації візового режиму для громадян України.
12:18
Відповідний указ №508/2016 підписав Петро Порошенко.
11:03
Указ про призначення Вадима Трояна тимчасово виконуючим обов’язки глави Нацполіції Міністр внутрішніх справ України підписав 16 листопада.
13:21
Святошинський районний суд Києва отримав повідомлення від Ростовського обласного суду РФ про можливість проведення допиту в режимі відеоконференції екс-президента України Віктора Януковича.
09:56
У вівторок, 15 листопада, у Третьому комітеті Генеральної Асамблеї ООН було ухвалено резолюцію "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)".
07:53
Кожен з участників Азовського руху Харківщина/Східний Корпус, хто прийматиме участь у т.з. "Третьому Майдані", буде виключений з рядів цих організацій
01:26
Стали відомі деталі першої розмови Президента України Петра Порошенка з новообраним американським президентом Дональдом Трампом.
16:22
Міжнародний кримінальний суд (Гаазький трибунал) вважає, що ситуація в аннексованому Криму - це міжнародний збройний конфлікт між Україною і Росією.
14:26
Представники Громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднили звіт щодо порушень та злочинів, вчинених під місцевих виборів в 2015 році.
13:24
Кримінальні провадження повинні бути порушені щодо п'яти народних депутатів, які володіють великими статками і не мають підстав для їх пояснення.