Полiтика

18:18
Мало обмежитися зняттям бар'єрів з роботи валютного ринку, як зробив Нацбанк в четвер
11:01
Аналітичний центр «Рада закордонних справ» вважає цитатою дня слова так званого голови «ЦВК ДНР» Романа Лягіна про те, що «Києву варто змиритись з тим, що Донбас це не частина України». Інформує Радіо Свобода.
07:10
Список порушень по 95 округу дійсно вражає.
16:26
Всеукраїнська коаліція громадських організацій «Нові можливості» провела опитування громадської думки жителів виборчого округу № 169 (Київський та частина Московського району міста Харкова).
14:20
Соціологи вперше за час виборів у незалежній Україні зіткнулися з ситуацією, яка не дозволяє їм напередодні дня голосування впевнено спрогнозувати майбутній склад Ради.
17:47
Активісти міста та області, кандидати в народні депутати та представники громадських організацій, - сьогодні вони зібралися для того, щоб заявити про позиції Харківського громадянського суспільства в зв’язку з виборами. Конференцію розпочав координатор Дмитро Кутовий.
12:40
Активісти Харківського громадянського форуму представлять кандидатів у народні депутати, яких підтримала громадська платформа.
11:34
Кандидат в народні депутати України по мажоритарному одно мандатному окрузі №170 Олександр Щиров звернувся з відкритим листом до Президента України Петра Порошенка, в якому виклав низку цікавих фактів з біографії та діяльності свого візаві по округу Анатолія Родзинського, «людини з сумнівною репутацією», «відомого у Харкові та Україні як організатора численних рейдерських захватів».
12:39
Верховна Рада у першому читанні ухвалила президентський законопроект про створення Антикорупційного бюро. За законопроект проголосували 278 народних депутатів.
11:31
Виклик на службу в зону АТО отримали київські активісти, які в день народження Петра Порошенка, розфарбували паркан його будинку в кольори українського прапора, а також подарували йому покришку і коробку цукерок Roshen.