Полiтика

11:03
Указ про призначення Вадима Трояна тимчасово виконуючим обов’язки глави Нацполіції Міністр внутрішніх справ України підписав 16 листопада.
13:21
Святошинський районний суд Києва отримав повідомлення від Ростовського обласного суду РФ про можливість проведення допиту в режимі відеоконференції екс-президента України Віктора Януковича.
09:56
У вівторок, 15 листопада, у Третьому комітеті Генеральної Асамблеї ООН було ухвалено резолюцію "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)".
07:53
Кожен з участників Азовського руху Харківщина/Східний Корпус, хто прийматиме участь у т.з. "Третьому Майдані", буде виключений з рядів цих організацій
01:26
Стали відомі деталі першої розмови Президента України Петра Порошенка з новообраним американським президентом Дональдом Трампом.
16:22
Міжнародний кримінальний суд (Гаазький трибунал) вважає, що ситуація в аннексованому Криму - це міжнародний збройний конфлікт між Україною і Росією.
14:26
Представники Громадянської мережі «ОПОРА» оприлюднили звіт щодо порушень та злочинів, вчинених під місцевих виборів в 2015 році.
13:24
Кримінальні провадження повинні бути порушені щодо п'яти народних депутатів, які володіють великими статками і не мають підстав для їх пояснення.
16:34
11 листопада 2016 року Хатія Деканоідзе подала рапорт про відставку з посади начальника НПУ.
11:53
Судове засідання у справі Геннадія Кернеса перенесене на 28 листопада.