Полiтика

10:22
Міліціанти кажуть, що Анатолія Родзинського ймовірно планували вбити.
09:52
Напали на депутата міської ради близько дванадцятої години ночі. Побиття трапилося біля під’їзду, коли Родзинський повертався додому.
23:53
Кандидати від партії "Відродження" до Дніпропетровської міськради не змогли зареєструватися. В цьому їм було відмовлено.
16:43
Напередодні місцевих виборів усіма мешканцями Харкова «улюблений» мер Кернес вирішив спростувати всі чутки, які навколо його особи останнім часом накопичилися, а також розповісти, які у нього відносини із Коломойським, з другом-не розлий вода Добкіним та заявив про свою позицію відносно влади.
16:32
Поки це значно менше, ніж очікується експертами і було заздалегідь заявлено самими «претендентами на престол».
14:59
Окрім змін меж виборчих дільниць, змінена орієнтовна кількість виборців, з урахуванням перейменування вулиць і введення нових будинків в експлуатацію.
14:08
Щоб обійти законну процедуру реєстрації обласної організації партії, «Опозиційний блок» намагається через суд відновити на посаді начальника ГУ юстиції в Харківській області Сергія Мохончука.
09:56
Рішення балотуватися на пост міського голови, за його словами, було прийнято екс-губернатором після безуспішних спроб висунути єдиного кандидата від демократичних сил на цей пост і бездіяльності провладних партій.
14:35
Голова Верховної Ради Володимир Гройсман вважає, що нардепам потрібно підвищити зарплату. Це начебто має зробити боротьбу з корупцією більш ефективною
20:52
Лідер харківської ВО «Свобода» не уточнив, на якому саме екологічно чистому транспорті він сьогодні приїхав у міськвиборчком, як обіцяв напередодні.