Полiтика

17:21
Наразі Уряді розглядає питання про виділення 65 млн.грн на реконструкцію Харківської філармонії.
21:11
Міністерство освіти готує ряд змін, які набудуть чинності з прийняттям закону про освіту.
19:58
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у вересні має намір запропонувати коаліції новий склад Кабміну.
18:15
Таку новину повідав Яценюк, прем’єр-міністр, під час відвідин Харківщини.
16:07
Олександр Квіташвілі не збирається облишати посаду міністра охорони здоров’я Україні. І такої заяви він не писав.
14:31
Путін не прийде до Одеси та Харкова. Таку думку висловив Орєшкін Дмитро, політолог з Росії. Він каже, що українським керівникам не варто переоцінювати загрозу зі сторони Російської держави. Але і те, що захоплені території Путін поверне, на це теж сподіватися не слід.
13:44
Голова держави говорить з «акулами» пера за підсумками послання до Верховної Ради. Президент Петро Порошенко дає брифінг за результатами щорічного послання до Верховної Ради. Захід відбувається у будівлі Адміністрації президента (попереднє спілкування президента з журналістами проходило у кінці минулого року і в Мистецькому арсеналі).
14:52
Нова патрульна поліція буде готова приступити до обов'язків в середині червня. Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, про це сьогодні під час брифінгу повідомила перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе.
12:34
Верховна Рада в першому читанні підтримала законопроект «Про Національну поліцію України».
14:30
Путін та Меркель обсудили в столиці Росії, наскільки виконуються Мінські угоди стосовно вгамування конфлікту на Донбасі. Фахівці зробили висновок, під час зустрічі нічого конкретного жодна зі сторін не сформулювала.