Полiтика

13:22
Михайло Леонтьєв недавно висловився коротко, але змістовно: «Якийсь мерзотник Ебботт збирається жорсткі питання ставити. А він не хоче отримати жорстку відповідь кулаком в пику?»,- пише у своєму блозі на порталі "Радіо Свобода" російський військово-політичний експерт Юрій Федоров. Інформує сайт "Главное".
14:17
Український режисер Сергій Маслобойщиков вважає, що президент РФ Володимир Путін у своїх діях керується прикладом Наполеона. Про це він розповів в інтерв'ю "Обозревателю" в рамках проекту "Зустрічі з Андрієм Рушковським". Повідомляє сайт «Главное».
12:35
Бойові підрозділи ДНР виходять з сіл лінією протистояння - на схід. Повідомляє сайт «Главное», посилаючись на сайт 0629, кореспонденти якого спілкувалися про це з жителями прифронтових сіл.
15:53
У проект Коаліційної угоди, над якою працюють п'ять політичних сил, все-таки вписали пункт про відміну депутатської недоторканості. Повідомляє сайт «Главное».
15:28
Генеральний секретар НАТО Енс Столтенберг заявив, що на території України і на російсько-українському кордоні з боку РФ спостерігається нарощування військової присутності. Повідомляє BBC.
21:22
Російський президент заявляє: Кремль ніколи не приховував, що в Криму українські військові частини блокували російські війська. Передає «Главное».
16:45
У районі Станиці Луганської, приблизно з 13: 40, йдуть запеклі артобстріли. Як повідомив informator.lg.ua місцевий житель, з Луганська чутні залпи з мінометних установок і систем залпового вогню ГРАД. Інформує «Главное».
15:42
Самопроголошений "голова" терористичної організації "Луганська народна республіка" Ігор Теслярський назвав геноцидом указ президента України Петра Порошенка про припинення обслуговування банківських рахунків підприємств і населення в зоні проведення спецоперації на Донбасі. Повідомляє сайт «Главное» з посиланням на Цензор.net та Газета.ru.
15:02
Хакери з організації "Українські Кібер війська" заблокували ряд рахунків в системі PayPal, через які здійснювалося фінансування бойовиків на Донбасі. Повідомляє сайт «Главное» з посиланням на Укрінформ, що взяв інформацію з сайту joinfo.ua
22:18
"Поки я це пишу, експерти повідомляють про масоване нарощування російських військових сил на кордоні з Україною", - відзначає оглядач Forbes Мелік Кайлан. Повідомляє сайт «Главное».