Полiтика

14:30
Путін та Меркель обсудили в столиці Росії, наскільки виконуються Мінські угоди стосовно вгамування конфлікту на Донбасі. Фахівці зробили висновок, під час зустрічі нічого конкретного жодна зі сторін не сформулювала.
12:38
Парламентарі дають гарантію українцям до права доступу до архівів органів репресій. Нардепи ухвали закон, згідно з яким тепер можна розсекретити архіви КДБ Радянського Союзу. Документ підтримав 261 народний обранець.
12:23
Закон, що засуджує комуністичний та нацистський тоталітарний режими та забороняє їх символи та пропаганди, ухвалили нардепи. Одна з основних позицій документа – визнати комуністичний тоталітарний режим 1917-1991 років в країні як злочинний і такий, який застосовував політику державного терору, з усіма характерними наслідками для комуністичних символів і пропаганди.
12:07
Парламент України ухвалив закон, згідно з яким визнаються організації, які боролися за самостійність та незалежність України у двадцятому столітті. Відповідний документ, автором якого є Юрій Шухевич, підтримав 271 нардеп.
14:39
Фракція «Об’єднання «Самопоміч» вважає, що сьогодні існує реальна загроза функціонуванню демократичних інститутів України. На жаль, деякі політичні сили, які у тому числі представляють коаліцію, не зацікавлені у проведені місцевих виборів восени цього року.
19:21
Україна є унітарною за устроєм державою і нею залишиться, проте глава країни Порошенко збирається питання федерального устрою винести на референдум. Повідомляє офіційний сайт президента.
13:26
Петро Порошенко вніс у Верховну раду проект постанови про визначення регіонів Донбасу, які отримають особливі статус і порядок місцевого самоврядування.
10:58
Рада нацбезпеки і оборони України схвалила звернення України до Євросоюзу та Ради Безпеки. Українська держава звернулася до Євросоюзу та Ради Безпеки ООН з тим, щоб на Донбас ввели миротворців. Це рішення тепер має ухвалити український парламент.
14:42
Провівши аналіз подій першого дня після початку перемир'я, можна сміливо говорити, що бойовики не хочуть дотримуватися підписаних угод. Як повідомили в прес-центрі АТО, після оголошення режиму "тиша" бойовики більше 30 разів обстріляли позиції ЗСУ з реактивних систем залпового вогню. Також активно використовуються танки і мінометна артилерія.
11:28
Петро Порошенко, глава держави, вночі 15 лютого наказав, аби по усій лінії зіткнення з ворогом було припинено вогонь. Заяву глави держави в Генеральному штабі ЗСУ транслювали в прямому ефірі.