Полiтика

20:13
Керівник австрійського Інституту міжнародної політики у Відні Хайнц Гертнер заявив в інтерв'ю швейцарському виданню Tagesanzeiger, що "Росія, перекидаючи свої війська і важкі озброєння в Україну, цілком можливо, намагається зміцнити позицію для майбутніх дипломатичних переговорів, на яких можна знайти вихід з конфлікту". "Проте, говорити про таке рішення ще дуже рано", - відзначив політолог. Повідомляє «Главное».
19:53
Приблизно раз на день, хтось десь пише про максимальний перепост, тому що якийсь експерт десь дізнався, що ось сьогодні вночі почнеться. У гіршому разі - відразу під ранок. Причина ясна - Путіну ж потрібний сухопутний коридор в Крим, бо без нього...,- пише на своїй сторіночці у фейсбук Anton Pavlushko. Повідомляє сайт "Главное".
12:24
Західні санкції проти Росії не змусять її "здатися", але дуже сильно принижують президента Росії Володимира Путіна і російську еліту. Про це директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко розповів на чаті в "Головреді". Повідомляє сайт «Главное».
18:26
"Повторення 1940 року, коли наші війська не зробили ні пострілу, не буде. Ми відкриємо вогонь з першої секунди вторгнення", - застеріг під час недавньої поїздки у Вільнюс мій знайомий, відомий литовський банкір. Він розповів мені, що його близький родич вступив в напіввійськове добровольче формування, пише оглядач радіостанції "КоммерсантЪ FM" Костянтин Еггерт. Повідомляє сайт «Главное».
17:52
У Раді національної безпеки і оборони заявляють про можливість масових провокацій з російського боку в найближчій перспективі для створення передумов для введення в східні регіони України військових підрозділів під виглядом миротворчих сил. Повідомляє сайт «Главное».
23:12
Надію Савченко 7 листопада доставили у Басманний суд, де проходило засідання за її справою. Українську льотчицю, яку звинувачують в причетності до вбивства російських журналістів під Луганськом, доставили з СІЗО, в якому, за словами її адвоката, вона сидить в одиночній камері. У суді Надія Савченко принципово говорила тільки українською мовою. Повідомляє сайт "Главное".
21:43
Так виглядають дома в Донецьку після обстрілу путінськими бандитами 6 листопада 2014 року. Повідомляє сайт "Главное".
23:45
Володимир Путін вже готується реалізувати в Україні свій план "Російської зими" і для цього звозить на Донбас військову техніку, визнає псевдовибори на Сході і організовує проросійські марші в Одесі і Києві. Повідомляє сайт «Главное».
13:04
Одним із надзвичайно важливих завдань, яке необхідно закріпити в тексті угоди, є оптимізація системи державної управлінської моделі. Повідомляє сайт "Zik".
18:18
Мало обмежитися зняттям бар'єрів з роботи валютного ринку, як зробив Нацбанк в четвер