Полiтика

20:36
До кінця року Харківська область отримає пакет порядку 30 радіочастот для розвитку FM-радіомовлення, в тому числі – безпосередньо в Харкові.
19:29
Владислав Зубенко після закінчення Українського державного університету залізничного транспорту працював контролером на Південній магістралі
16:03
Вибиратимуть керівництво 202 об’єднаних територіальних громадах
10:05
У Верховній Раді інтереси харківської громади представляє 7 депутатів-мажоритарників, обраних у одномандатних виборчих округах міста. Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, як депутатська активність стосується проблем виборців.
08:06
У Харкові обговорили питання безпеки у святкові дні та під час проведення в Харківській області масових заходів, зокрема - відбіркового матчу чемпіонату світу з футболу між збірними України та Туреччини 2 вересня.
17:07
Об’єкти соцсфери Харківської області готові до опалювального сезону на 88%, житловий фонд - на 71%.
14:55
Президент України Петро Порошенко дозволив проводити призов на службу в прикордонних військах в особливий період по мобілізації.
09:47
У регіональному Центрі адміністративних послуг, будівництво якого вийшло на завершальний етап, харків'яни зможуть получити до 450 послуг від держави в одному місці.
12:02
Одним з найбільш перспективних напрямків співпраці між Харківською областю та Ізраїлем є сфера IT-технологій.
09:33
У Харківській області у поточному році кількість міст у дошкільних навчальних закладах збільшиться на 1000.