Харків’янка стала чемпіонкою України з ушу

Вівторок, 29 березня 2016, 15:17
Національна першість з ушу-таолу серед дорослих відбувалася в Броварах (Київська область) з 25 по 27 березня.

Участь взяли понад ста спортсменів з різних регіонів України. Харківщину представляли сім борців.

За результатами чемпіонату збірна Харківської області посіла  друге загальнокомандне місце. Таких результатів на змаганнях для дорослих харківські спортсмени досягають вперше.

«Чемпіонкою України серед жінок стала харків'янка Вікторія Арістова, а Роман Бесєдін - дворазовим чемпіоном України серед чоловіків. Вперше харківські спортсмени «переступили» оціночний бар'єр в дев'ять балів: Вікторія отримала в короткій зброї 9,2, а Роман - 9,18. Вікторія також завоювала срібну медаль у стилі «кулак», поступившись одеситці, а Наталя Опріщенко отримала «срібло» і «бронзу», залишивши позаду конкуренток», — повідомляє прес-служба міськвиконкому.