Євгенія Бреус на міжнародних змаганнях завоювала одразу дві медалі

Вівторок, 26 липня 2016, 12:18
Етап Кубка світу з фехтування серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату відбувся у Варшаві З 13 по 18 липня 2016 року.

Як повідомляє Департамент у справах молоді та спорту ХОДА, «бронзу» та «срібло» міжнародних змагань виборола харківська спортсменка Євгенія Бреус.

«В змаганнях з жіночої шпаги Євгенія дійшла до фіналу, але в поєдинку за золото поступилася в українському дербі з рахунком 13:15 поступилася Наталії Морквич зі Львова, та стала срібним призером даного етапу Кубка світу. В свою чергу, в фехтуванні на шпазі Євгенія завоювала бронзову медаль», — йдеться у повідомленні.

Загалом на цьому етапі Кубка світу збірна України завоювала 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі, а також посіла перше місце в загальнокомандному заліку серед 22 країн-учасниць.

Зазначимо, що Євгенія Бреус буде представляти Україну та Харківщину на Паралімпійських іграх, які з 7 по 18 вересня 2016 року відбудуться в Ріо-де-Жанейро.