Харківські боксери привезли шість медалей з чемпіонату України

Понеділок, 10 жовтня 2016, 17:04
За підсумками змагань збірна Харківської області здобула дві золоті, дві срібні та дві бронзові медалі – загалом шість.

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Чемпіонат України з боксу в віковій групі до 22 років проходив з 3 по 9 жовтня в Кропивницькому.

В ваговій категорії до 91кг чемпіоном України став харків’янин Рамазан Муслімов. У ваговій категорії до 60 кг харківський боксер Ярослав Харциз став переможцем, обійшовши харків`янина Яніса Куриленка посів друге місце.

Також друге місце на чемпіонаті посів Владислав Роленко. Він завоював «срібло» в ваговій категорії до 75кг.

Бронзові нагороди в ваговій категорії до 64 кг здобули Степан Овганисян та Ілля Руль.

Нагадаємо, минулого тижня харків'янка обійшла спортсменку з Волинської області на чемпіонаті України з дзюдо. А Ярослав Фільчаков з Харкова завоював «золото» чемпіонату України з боротьби.