Харків’яни отримали майже півсотні нагород на чемпіонатах України з самбо

Вівторок, 1 листопада 2016, 18:06
Переможцями чемпіонату України з самбо серед студентів та чемпіонату України з самбо серед кадетів в загальнокомандних заліках стали харків’яни, завоювавши спільними зусиллями 47 нагород.

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Змагання серед кадетів відбулись з 28 по 30 жовтня в спорткомплексі Харківського національного юридичного університету.

У них взяли участь 178 спортсменів з 43-х вищих учбових закладів України. Найкраще виступили самбісти Харківської області, які здобули 10 золотих, 6 срібних та 16 бронзових медалей.

За підсумками чемпіонату харківські студенти перемогли і в загальнокомандному заліку. Другими стали студенти Львівської області, третіми - представники Житомирської області.

За підсумками чемпіонату буде сформована кадетська збірна України, яка з 12 по 15 грудня 2016 року змагатиметься на Кіпрі за медалі чемпіонату світу.