Харківські спортсмени здобули «золото» та «срібло» на міжнародному турнірі за трьома видами боротьби

Понеділок, 28 листопада 2016, 20:11
Володаркою золотої медалі одного з найпрестижніших у світі боротьби турнірів стала харків’янка Юлія Ткач

Турнір за трьома видами боротьби - «Golden Grand Priх-2016» відбувся з 24 по 26 листопада в столиці Азербайджану.

В ваговій категорії до 63кг Юлія Ткач стартувала з перемоги над суперницею з Нігерії, потім здолала спортсменку з Угорщини, а у півфіналі перемогла дворазову олімпійську чемпіонку Рім Йон Сім з Північної Кореї.

У фіналі Юлія зустрілась з китаянкою Рю Ксю, якій в цьому році поступилася на Олімпіаді в Ріо. На цей раз українка взяла реванш та стала переможницею «Golden Grand Priх».

На рахунку чоловічої збірної України з вільної боротьби була всього одна медаль. Її у вазі до 125кг завоював харків'янин Ален Засєєв. На шляху до фіналу Ален переміг суперників з Туреччини, Казахстану та Росії. У головній сутичці за «золото» харків'янин повинен був зустрітися з Гено Петріашвілі з Грузії, але через травму не зміг вийти на поєдинок, та став, таким чином, срібним призером турніру.

Загалом на «Golden Grand Priх-2016» українські борці вибороли 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі, - повідомили в Управлінні зі справ молоді та спорту ХОДА.