Харківська фехтувальниця здобула «бронзу» в Братиславі

Четвер, 19 січня 2017, 05:07
В столиці Словаччини відбувся етап світового кадетського циклу з фехтування на шпагах, на якому харків’янка посіла третє місце в командних змаганнях.

Збірна України, до складу якої увійшли харківська фехтувальниця Анастасія Зеленцова, а також киянки Анастасія Конрад, Анна Чернишова та Дарина Садова з Хмельницької області, успішно стартували в 1/8 фіналу з перемоги 45:10 над командою Туреччини. У наступному раунді українки здолали з рахунком 45:29 суперниць з Японії, але в півфіналі поступилися 29:45 команді Угорщини, яка в підсумку стала переможцем цих змагань, здолавши у фіналі команду Ізраїлю.

В поєдинку за третє місце українські дівчата в напруженій боротьбі перемогли збірну Румунії - 45:44 - та стали бронзовими призерками етапу кадетського циклу.