Юні легкоатлети Харківської області вибороли медалі в Запоріжжі

П'ятниця, 3 лютого 2017, 02:49
Змагання у приміщенні серед юнаків 2000 року народження та молодше відбулися в Запоріжжі.

У чемпіонаті взяв  участь 721 легкоатлет з 24 областей України та міста Київ. Харківщина була представлена 54 атлетами, які завоювали 5 золотих, 4 срібні та 4 бронзові нагороди.

Чемпіонами України стали:

- Владислав Бірюков - спортивна ходьба на 5000м (22:46.31)
- Любов Север’янова - біг на 2000м з перешкодами (7:02.80)
- Єва Подгородецька - біг на 60м (7.59 сек.)
- Тетяна Білик – п’ятиборство (3623 очка)
- Володимир Следюк - біг на 200м (23.56 сек.).

Срібні медалі здобули: Тамара Север’янова - біг на 3000м, Ілля Плужник - біг на 60м з бар’єрми, Катерина Павленко - стрибки з жердиною та Ганна Хоп’як - штовхання ядра.

Бронзовими призерами стали: Юлія Кісілівська (біг на 60м), Карина Файнберг (біг на 60м з бар’єрми), Тетяна Гамора (стрибки з жердиною), Дарина Диханова (п’ятиборство).

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області з сумою 789 очок виборола друге загальнокомандне місце, поступившись перемогою команді Дніпропетровської області, на рахунку якої було 868 очок. Третє місце посіли легкоатлети Київської області (672 очка).