Харківські велосипедисти обігнали всіх конкурентів

Вівторок, 28 лютого 2017, 10:31
Вони стали переможцями на Кубку світу з велоспорту

На Кубку світу з велоспорту на треку переможцями загального заліку стали харківські спортсмени Андрій Винокуров та Олена Старікова.

Як повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, заключний, четвертий етап змагання відбувся у Лос-Анджелесі (США) з 24 по 26 лютого.

Старікова в жіночому спринті посіла четверте місце, але набраних очок вистачило, щоб обійти суперниць у загальному заліку чотирьох етапів та стати переможницею Кубка. На рахунку учениці тренерів Сергія Теліцина та Марії Зарванської було 1165 очок. Найближча суперниця, іспанка Таня Калво Барберо, відстала на 15 очок.

Андрій Винокуров став володарем Кубка світу в чоловічому спринті. Вихованець тренера Олени Голубєвої посів шосте місце, але за сумою чотирьох етапів здобув 1525 очок. На 50 очок від нього відстав поляк Каміл Кучинський.

У дисципліні "кедрин" Винокуров увійшов у трійку призерів, завоювавши бронзу. Золото у литовця Васіліуса Лендела, срібло - у чеха Томаша Бабека.

Зазначається, що раніше, у 2004-2005 роках, Винокуров перемагав у загальному заліку Кубка в дисципліні «кедрин».

Раніше повідомлялося, що харківська тенісистка Еліна Світоліна стала десятою ракеткою світу.