Поліцейська спартакіада пройшла у Харкові

Вівторок, 21 березня 2017, 15:04
Перемогла команда Київського відділу поліції

У спартакіаді ГУНП взяло участь майже 100 працівників поліції територіальних відділів та відділень поліції, стройових підрозділів.

У командній першості третє місце посіла команда Вовчанського відділу поліції, друге місце зайняла команда БПСПОП «Харків», чемпіонами командної першості стала команда Київського відділу поліції.

В особистій першості на дистанції 1000 метрів третє місце посів старший лейтенант поліції Київського ВП Ян Шимановський, друге місце - лейтенант поліції Богодухівського ВП Дмитро Світличний. Переможцем на дистанції 1000 метрів став сержант поліції Олексій Белінський РКС ІТТ №1.

В особистій першості на дистанції 3000 метрів третє місце посів лейтенант поліції Київського ВП Іван Вихристюк, друге місце виборов старший лейтенант поліції Вовчанського ВП Андрій Поляков. Переможцем на дистанції 3000 метрів став старший сержант поліції РКС ІТТ №1 Володимир Чуб.

Нагадаємо, що раніше у Харкові пройшов футбольний турнір на кубок Авакова.

На відбірковому етапі серед 8 команд по 12 гравців у кожній перемогла команда Харківського національного університету внутрішніх справ. На другому місці - футболісти Головного управління ДСНС України в Харківській області. "Бронзу" завойювали гравці Національного університета цивільного захисту України.

Змагання пройшли на легкоатлетичному манежі ХОО ФСТ «Динамо» України з 9 до 11 грудня 2016 року.