Команда Харківщини перемогла у всеукраїнської універсіаді

Середа, 26 квітня 2017, 11:03
Студенти-боксери регіону виявилися найсильнішими в Україні

На  ХIII Універсіада України з боксу вони завоювали 22 медалі, у тому числі 9 золотих, а також  посіли перше загальнокомандне місце.

У загальнокомандному заліку перше місце також було за Харківською областю, друге посіли боксери Києва, третє місце було за командою Хмельницької області.

Участь в змаганнях взяли близько 130 спортсменів з 19 регіонів України, які розіграли медалі серед жінок та чоловіків.

Як раніше писала «Справжня Варта», під патронатом Юлії Світличної на Краснокутщині відбувся обласний турнір з боксу.

Участь у турнірі прийняли команда Краснокутського району, три команди з Чугуївського району та дві команди з міста Харкова. Поєдинки за медалі були дуже видовищними і напруженими. Бійці подарували численним глядачам справжнє свято боксу. Турнір пройшов на високому рівні, учасники та гості змагань отримали масу задоволень та багато позитивних емоцій.