Легкоатлети з Харкова зібрали букет нагород на чемпіонаті України

Вівторок, 6 червня 2017, 11:31
4 золоті, 2 срібні та 1 бронзову нагороди на рахунку харків'ян

Чемпіонами країни серед юніорів стали Ірина Рофе-Бекетова (семиборство), Віктор Кононенко (спортивна ходьба 10 км), Олексій Овчаренко (біг на 110 м з бар'єрами) і Руслан Касьянов (десятиборство). Срібними призерами чемпіонату стали Максим Пасмор (біг на 110 м з бар'єрами) і Дарина Вдовиченко (біг на 1500 м), бронзову нагороду завоювала Тетяна Білик (семиборство), - повідомляє «Справжня Варта».

У загальнокомандному заліку збірна команда Харківської області посіла друге місце, поступившись за сумою очок команді міста Києва. Третє місце завоювала збірна Київської області.

Чемпіонат пройшовв Луцьку. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 23 областей України та міста Києва.

Як раніше писала «Справжня Варта», юні самбісти Харківщини перемогли на чемпіонаті України.

З 27 по 30 травня в Очакові Миколаївської області пройшов чемпіонат України серед хлопців та дівчат 2003-4 років народження, на якому збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».