Анастасія Шустова перемогла на міжнародному турнірі з вільної боротьби

Вівторок, 19 вересня 2017, 13:07
Спортсменка отримала "золото" у ваговій категорії до 75 кг

Міжнародний турнір з вільної боротьби на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя пройшов  16 та 17 вересня в  Мінску, - повідомляє «Справжня Варта»

За підсумками змагань українські борці завоювали 4 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди.  47-й за рахунком турнір, який у цьому році збігся з 80-річчям видатного борця, зібрав понад 200 спортсменів з 12 країн світу.

Як раніше писала «Справжня Варта», перший в місті турнір з пляжної боротьби організатори провели разом з турніром з сумо.

Кращою "борчинею" в категоріях U14, U16 та в змаганнях серед жінок у ваговій категорії понад 95 кг переможницею  стала Дар’я Коритіна.

Також вона  у змаганнях з сумо серед жінок вона стала срібною призеркою в абсолютній ваговій категорії.

Також харківські спортсмени успішно виступили на заключному етапі Кубка Європи з дзюдо.

Єдину золоту медаль для України виборов представник Харківського спортивного товариства «Динамо» Сергій Крівчач. У ваговій категорії до 81 кг він здолав суперника з Македонії та двох дзюдоїстів з Ізраїлю, а у фінальній сутичці переміг Роланда Гоза з Угорщини.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».