Харків’янка здобула золоту медаль у рейтингових перегонах з велоспорту

Середа, 11 жовтня 2017, 14:21
Рейтингові перегони з велоспорту «маунтінбайк» HC класу по крос-кантрі «Salcano MTB Cup»і відбулись у Стамбулі.

У змаганнях серед жінок підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова подолала дистанцію за 1 годину 7 хвилин 36 секунд, - повідомляє «Справжня Варта».

Найближчу конкурентку, росіянку Катерину Аношину, яка посіла друге місце, харків'янка випередила на 2 секунди. Бронзовою призеркою змагань стала Джованна Черногорец з Сербії.

Як раніше писала «Справжня Варта», харківський юніор став чемпіоном з велоспорту.

Харків’янин Максим Лучин  виступав у юніорській категорії та здобув впевнені перемоги в гонці на вибування та груповій гонці, залишивши позаду суперників із Литви, які, відповідно, зайняли друге та третє місце.

Ще одна харківська спортсменка Ангеліна Лукашова на литовському велотреку увійшла до п’ятірки кращих у скретчі та груповій гонці.

Також харківські велосипедисти привезли медалі зі Львова.

З 11 по 14 серпня відбулися міжнародні змагання «Гран-Прі Галичини» та юнацький чемпіонат України з велоспорту на треку.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».