Харків'яни чемпіонами України

Неділя, 22 жовтня 2017, 09:02
Боксери Ярослав Харциз і Сергій Горсков перемогли у своїх вагових категоріях

Ярослав Харциз - у ваговій категорії до 64кг,  Сергій Горсков - до 91кг, - повідомляє «Справжня Варта».

Фіналістом чемпіонату став харків’янин Азіз Газієв. В об’єднаній категорії 46-49кг у фіналі він поступився з рахунком 0:5 представнику Черкаської області Євгену Овсяннікову та, таким чином, завоював срібну медаль.

У цій же ваговій категорії бронзовим призером чемпіонату став ще один харків’янин Анар Умудов, який у півфіналі поступився 0:5 майбутньому чемпіону.

Також бронзову нагороду в медальний кошик харківської збірної поклав Ілля Руль. У півфіналі вагової категорії до 69кг його суперником був боксер з Донецької області Максим Пилипець, який і здобув перемогу з рахунком 5:0 та врешті завоював «золото» чемпіонату.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла друге місце. На першому були боксери з Полтавської області, а замкнула трійку кращих команда Донецької області.

Чемпіонат з боксу серед чоловіків до 22 років  пройшов у місті Кропивницький

Як раніше писала «Справжня Варта», "суперваж" з Харкова переміг на турнірі на призи братів Кличко.

Українські боксери посіли перше місце в медальному заліку, завоювавши чотири золоті нагороди.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».