Харківський «Металіст 1925» упевнено крокує до мети попри все і попри всіх

Яша Томський  |  Вівторок, 24 жовтня 2017, 03:02
Харківський «Металіст 1925» роздовбав у Нікополі команду однойменного тамтешнього клубу в матчі 18-го туру чемпіонату України у другій лізі.

Вже на 6-й хвилині кращий бомбардир чемпіонату Сергій Давидов (на знімку) відкрив рахунок (0:1), а на початку другого тайму він же з передачі Олега Синиці його подвоїв до 0:2, довівши свій особистий рейтинг до 20 забитих м'ячів, відзначає кореспондент «Справжньої Варти».

Слідом за «дублем» Давидова пішов ще один – від Єгора Чегурка, котрий довів рахунок до 0:3, а потім встановив остаточний результат поєдинку 0:4 на користь команди з Харкова.

Набравши у 18 зустрічах чемпіонату 44 бали, «Металіст 1925» продовжує вперто лідирувати в своїй групі «Б», випереджаючи дніпровський «Дніпро-1» на шість очок (при цьому дніпряни зіграли на один матч менше).

29 жовтня «Металіст 1925» зустрічатиме на домашньому стадіоні у 19-му турі одеську команду «Реал Фарма». Квитки на матч уже у продажу.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».