Голі мужики у Харкові кидали один одного на матрас

Середа, 8 листопада 2017, 20:51
Ну, майже голі – харківські сумоїсти перемогли на домашньому Кубку України
Голі мужики у Харкові кидали один одного на матрас

Участь у змаганнях взяли 260 спортсменів з 14 областей України, і на рахунку збірної Харківщини в результаті – п'ять золотих, сім срібних та вісім бронзових медалей, повідомляє «Справжня Варта».

Три золоті нагороди завоювала жіноча половина харківської команди. У вазі понад 95 кг харківські спортсменки посіли усі призові місця. Галина Тарасова стала переможницею Кубку, Марія Дрбоян здобула срібну медаль, а Таїсія Редченко стала бронзовою призеркою.

Увесь п’єдестал пошани був за харківськими спортсменками і в абсолютній ваговій категорії. Марія Дрбоян виборола «золото», Галина Тарасова здобула «срібло», а Таїсія Редченко записала на свій рахунок ще одну «бронзу».

Крім того, Марія Дрбоян, Галина Тарасова та Таїсія Редченко перемогли і в командних змаганнях.

Також у змаганнях серед жінок срібною призеркою у вазі до 95 кг стала харків’янка Дарина Коритіна.

Чоловіча команда Харківської області, до складу якої увійшли Богдан Ананченко, Дмитро Перепелиця та Костянтин Поважний, у командних змаганнях посіли третє місце.

В особистих змаганнях переможцями Кубку України стали Сергій Гайдар (вагова категорія до 70 кг) та Дмитро Перепелиця (до 100 кг).

Срібні медалі здобули Руслан Русанов (вагова категорія до 92 кг), Богдан Ананченко (до 100 кг), Артур Таран (до 115 кг) та Сергій Соколовський (вагова категорія – понад 115 кг).

Бронзовими призерами стали: Руслан Алахфердієв (вагова категорія до 115 кг), Максим Олешко та Костянтин Поважний (понад 115кг). В абсолютній ваговій категорії бронзові медалі здобули Сергій Соколовський та Костянтин Поважний.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла перше місце. Друге було за сумоїстами з Миколаївської області, а замкнула трійку найкращих збірна Сумської області.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти»

comments powered by HyperComments