Харків`янка стала чемпіонкою світу з самбо

Понеділок, 13 листопада 2017, 14:31
Чемпіонат відбувався в Сочі 10-12 листопада.

На Чемпіонаті світу харківські спортсмени відзначилися, повідомляє прес-служба ХОДА.

Усього нашу країну представляли 20 самбістів. Вони отримали 9 медалей, лише одна з яких - золота. І саме харків`яни вибороли цю перемогу.

У ваговій категорії до 60 кг серед жінок чемпіонкою світу стала Анастасія Шевченко. Вона перевершила свій минулорічний результат.  У фіналі Анастасія боролася з Катериною Прокопенко.

Також Анастасія Шевченко тепер - чемпіонка Європи.

Ще одна перемога харків`ян - срібло у ваговій категорії до 48 кг - стала можливою завдяки Анастасії Новікової. Бронзу для команди здобув харків’янин Владислав Руднєв. Його вагова категорія - до 74 кг.

Нагадаємо, як повідомляла "Справжня Варта" раніше,  на кадетському чемпіонаті Європи з боротьби самбо харків'яни виграли 6 золотих медалей та посіли перше місце у командному заліку.