Харків’янин здобув срібну нагороду в Болгарії

Вівторок, 6 березня 2018, 09:19
Костянтин Костеневич посів друге місце під час змагань з тхеквондо.

3 та 4 березня в Болгарії проходив міжнародний рейтинговий турнір класу G-1 з олімпійського тхеквондо Sofia Open – 2018, передає ХОДА. Харківський спортсмен Костянтин Костеневич, виступаючи в складі збірної України, зміг дійти до фіналу в ваговій категорії до 74 кілограм серед чоловіків. Під час першого двобію він здолав грецького спортсмена з рахунком 24:9, потім – аргентинського (рахунок 13:5), а потім двох тхеквондистів з Хорватії (12:9 та 14:8). Проте у фіналі змагання йому довелося поступитися з рахунком 10:19 Джеку Мартону, спортсмену з Австрії.

Тоді ж харків’янин Денис Вороновський мало не здобув нагороду у своїй ваговій категорії (80 кілограм), перемігші сербського спортсмена. Проте у чвертьфіналі його здолав Деймон Сансум з Британії, бронзовий призер минулорічних змагань.

Загалом на Sofia Open - 2018 спортсмени з України виграли дві золоті, шість срібних та три бронзові нагороди.