Спорт

15:34
У Харкові буде обмежено рух по вулицях Молочній, Плеханівській, Лебединській, частково закриті вулиці Богдана Хмельницького, Тарасівська і повністю перекрита вулиця Державінська.
10:48
У День фізичної культури 10 вересня під час традиційного ярмарку «Харків – спортивна столиця» будуть представлені екстремальні види спорту.
08:03
Охороняти його буду 1,5 тисячі поліцейських.
12:07
У бразильському Ріо-де-Жанейро сьогодні стартують XV літні Паралімпійські ігри.
09:43
Фінал категорії «Танці на льоду» 4-го сезону соціально-спортивного проекту «Я зможу!» відбудеться 9 вересня в РЦ «Шато Ледо» (вул. Академіка Павлова, 44-б).
18:06
Чоловіча збірна України здолала збірну Росії на шаховій Олімпіаді, яка проходить у столиці Азербайджану – місті Баку.
17:18
Змагання, що проходили з 29 серпня по 4 вересня на тенісних кортах «Central Park» в Харкові, відбулися за підтримки обласної держаної адміністрації.
15:07
3 та 4 вересня наш регіон вперше приймав змагання найвищого рангу - Кубок України серед еліти, який став одним з етапів підготовки та формування збірної країни з велоспорту на шосе.
14:16
На міжнародних змаганнях «Стрибки на площі» у Трані (Італія) харків'янка Марина Килипко встановила національний рекорд України зі стрибків з жердиною.
01:22
Андрій Шевченко провів свій перший матч у якості головного тренера національної збірної. Перший млин комом, чи перший ком млином, але цей матч був відбірковим у турнирі до ЧС-2018.