Кати Майдану пройшли переатестацію

П'ятниця, 21 квітня 2017, 01:46
Двоє екс-беркутівців Андрій Хандрикин і Володимир Рияко знаходяться в статусі обвинувачуваних, проте, все ще працюють в управлінні Нацполіції Харкова.
Кати Майдану пройшли переатестацію

Вони проходять у справі про розстріли на Майдані. При цьому, незважаючи на статус обвинувачених, все одно залишилися на службі. Про це повідомило джерело з Генеральної прокуратури.

Хандрикина звинувачують у катуванні учасників Революції Гідності. Стаття, за якою він проходить, передбачає в'язницю до 10 років в якості покарання. Він знущався разом з іншими беркутівцями над людьми 20 січня 2014 року на вулиці Грушевського.

Рияко є єдиним з чотирьох, хто не втік з України. Він проходить у справі побиття представників ЗМІ 28 січня 2015 року на Харківщині. За статтею йому «світить» до п'яти років в'язниці. Повідомляється, що йому обрали в якості покарання – особисте зобов'язання. Він продовжує працювати в поліції Харкова через те, що утримує брата.

Нагадаємо, колишні співробітники харківського «Беркуту» Віталій Гончаренко, Олександр Костюк, Владислав Мастега і Артем Войлоков, які проходять у справі про вбивства і переслідування активістів Євромайдана, виїхали в Росію. Віталій Гончаренко і ще три екс-бійця «Беркута» були затримані в червні 2016 року в Харкові, тоді вони працювали в поліції. Двох з них, зокрема, Гончаренка звинувачують у вбивстві трьох євромайданівців 18 лютого 2014-го у Кріпосному провулку. Ще двох – у тому, що вони скинули з колонади на вулиці Грушевського 20 січня двох мітингувальників. Водночас суд вирішив взяти під варту лише Гончаренка. Раніше повідомлялося, що 10 колишніх бійців «Беркута», яких розшукують у справі про розстріл учасників Революції Гідності 20 лютого 2014 року, отримали громадянство Російської Федерації.

comments powered by HyperComments