Країна

00:24
Аномальний попит на закордонні паспорти активізував аферистів.
13:52
За її допомогою можна переглянути перелік вступників, які подали заяви у виш, їх конкурсні бали та пріоритетність заяв.
11:48
Крім того, мають з’явитися нові поїзди, які курсуватимуть всередині країни.
09:08
Центром громадського здоров’я МОЗ України була оприлюднена карта, де були зазначені пляжі, які для купання не рекомендуються.
15:06
Увечері 14 липня з урочистої ходи кинознаменитостей, одеського культурного бомонду, місцевих політиків, чиновників і бізнесменів по "червоній доріжці" відкрився черговий Одеський міжнародний кінофестиваль.
00:42
Уряд прийняв рішення перерозподілити частину коштів, передбачених у бюджеті на фінансування Фонду енергоефективності, та спрямувати їх на фінансування програми «теплих» кредитів.
18:31
Львівська обласна рада в ході позачергової сесії затвердила програму заходів з налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки.
18:01
Це робиться для того, щоб абітурієнти встигли отримати документи про освіту та подати заяви на вступ до вишів.
12:31
Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу та аксесуарів «Аристократична Україна» пройде 22 липня у замку Радомисль на Житомирщині.
20:34
Як не згадати Карпенка-Карого з його безсмертним твором про гроші «Сто тисяч». Деяким абітурієнтам, особливо філологам, ця згадка має стати в нагоді – 10 липня кількість електронних кабінетів вступників перевищила позначку в 100 тисяч.