Країна

19:04
Про це Володимир Гройсман заявив у ході розгляду звіту про результати розслідування обставин та причин аварії на шахті "Степова" ДП "Львіввугілля"
13:35
Сім’ї, яким з причин несвоєчасного подання місцевими органами влади інформації про склад зареєстрованих осіб та надавачами послуг – про перелік житлово-комунальних послуг і встановлених тарифів, субсидія нарахована «заднім числом», зможуть використати «переплату» в повному обсязі
12:31
Такі дані містяться у розрахунках дохіду лікарів первинки, які представили у Міністерстві охорони здоров'я України
09:26
Мешканці Харкова та області можуть придбати залізничні квитки на найпопулярніші напрямки відпочинку в період великодніх та травневих свят, скориставшись послугами ПриватБанку: у відділеннях, терміналах самообслуговування, у Приват24 , на сайті bilet.pb.ua або за телефоном 3700.
02:43
У зв'язку з підвищеним попитом на пасажирські перевезення в період травневих свят, «Укрзалізниця» призначила ще вісім додаткових поїздів.
12:53
Посол Словенії Наташа Прах пояснила, за рахунок чого її країна швидко вийшла з громадянської війни і стала успішною балканської республікою.
09:09
У цей строк Наглядова рада ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» підпише з ним контракт
16:31
Про це розповідають і правозахисники, і потерпілі, які постраждали під час масового побиття 1 березня 2014 року
10:09
В умовах кризи і зростання комунальних платежів вимоги Міносвіти дискримінують учнів
03:04
Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що розмір академічних стипендій для студентів вищих навчальних закладів збільшать, але кількість одержувачів буде зменшена.