Світ

14:45
На проспекті Сахарова в Москві відбувається запланований мітинг незгодних з результатами парламентських виборів 4 рудня. Серед тих, хто виступив зі сцени - опозиціонери Боріс Нємцов, Ґріґорій Явлінскій, Міхаіл Касьянов та Владімір Рижков, блогер Алєксєй Навальний, письменник Боріс Акунін, колишній міністр фінансів Росії Алєксєй Кудрін.
18:32
Найбільшою довірою громадян Грузії користується церква. Про це свідчать результати дослідження громадської думки, проведеного американською організацією "міжнародний республіканський інститут" (IRI).
13:01
19 грудня через витік дистильованої води зупинили один з двох реакторів єдиної в країні АЕС "Чернавода".
18:20
У Словаччині - черговий конфлікт медиків з державою. Ледве уряду вдалось погасити масові протести лікарів державних установ проти незадовільної оплати їх праці, як претензії до Міністерства охорони здоров'я висловили терапевти.
11:09
Оприлюдненні 16 грудня остаточні результати Всеросійського перепису населення 2010 року свідчать, що в Росії проживає 1,93 млн. осіб, які назвали себе українцями (у 2002 році таких було на мільйон більше - 2,94 млн.), що становить 1,41 % від загальної кількості жителів РФ, які вказали свою національність (у 2002 році – 2,05 %).
13:49
Чехії гостро бракує вмілих робочих рук. Міністр промисловості і торгівлі республіки відкрито закликає батьків відправляти дітей до професійно-технічних училищ.
20:15
У Чехії українці складають найчисельнішу групу іноземних громадян, їх тут проживає 117 тисяч. Ці дані в четвер оприлюднило Статистичне управління Чеської Республіки.
16:55
Німеччина намагається вирішити проблему з нестачею кваліфікованих кадрів. Уряд ФРН запроваджує для іноземних топ-кадрів «блакитну карту».
13:07
У Москві під час акції напроти Білого дому затримані лідер Руху на захист Хімкинського лісу Євгенія Чирикова і ще двоє активістів організації - Сергій Агєєв та Олексій Рассолов.
15:10
10 країн Євросоюзу висловили попередню згоду підтримати запропонований Польщею Європейський фонд для демократії. Міністри закордонних справ дали згоду на його створення у Брюсселі.