Світ

14:49
Запланований на 2-3 листопада цього року візит до Ташкенту Патріарха Московського та всієї Русі Кирила з нагоди святкування 140-річчя Ташкентської та Середньоазійської епархії, не відбудеться.
16:10
Ісламська Республіка Іран планує найближчим часом експортувати шість пасажирських літаків "Іран-140" (інший варіант назви - HESA IrAn-140), виготовлених на авіазаводі компанії HESA в місті Ісфахан.
13:42
Група адвокатів у Швейцарії, що складається з місцевих мусульман, вимагає змінити нетолерантний, на їх думку, прапор країни, в яку вони переїхали. Білий хрест, як виявилося, ображає почуття альтернативно віруючих і асоціюється з хрестовими походами.
22:49
Міністерство внутрішніх справ Грузії звільнило водіїв від необхідності постійно мати при собі водійські права та техпаспорт. Кожний патруль дорожньої поліції в країні буде оснащений спеціальним бортовим комп'ютером з базою даних водіїв.
21:25
30 вересня 2011 року о 3:20, ще одному представникові Міжнародної спостережної місії Комітету міжнародного контролю за ситуацією з правами людини у Білорусі, українському громадському активісту, члену Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» Володимиру Сенько було відмовлено у перетині кордону Республіки Білорусь.
09:55
Виступаючи з трибуни ООН на 66-й сесії Генеральної Асамблеї, президент Грузії Міхаїл Саакашвілі розкритикував Росію. Крім обвинувачень у "окупації грузинської території", Саакашвілі стверджував, що Росія "замість діалогу безпосередньо організовує і контролює теракти й атаки, що здійснюються різними міжнародними гравцями".
22:02
Впливаючи на країни та суспільства по всьому світу, корупція є злочином, що гальмує економічний поступ й стабільний розвиток, підриває демократію й правову основу, порушує права людей. Корупція є злочином, котрий найчастіше зачіпає права найбідніших.
07:12
Вищий суд Європейського союзу підтримав рішення служби Євросоюзу з товарних знаків і заборонив фірмі Couture Tech реєструвати герб Радянського Союзу як товарний знак. Раніше ця фірма, пов'язана з однією з російських компаній, спробувала зареєструвати радянський герб як свою інтелектуальну власність.
20:37
Подружжя українки Віри Костюк Буш та німця Ульріх Буша з колишньої столиці ФРН багато років допомагає прикарпатському місту Рогатин та взагалі веде активне громадське життя. У.Буш був нещодавно адвокатом на гучному процесі Івана Дем'янюка.
13:26
В’єтнамсько-українська мафія майже щодня вносила на рахунок одного з польських банків по кілька мільйонів злотих, загальна сума досягла півтора мільярда злотих.