Світ

13:49
Чехії гостро бракує вмілих робочих рук. Міністр промисловості і торгівлі республіки відкрито закликає батьків відправляти дітей до професійно-технічних училищ.
20:15
У Чехії українці складають найчисельнішу групу іноземних громадян, їх тут проживає 117 тисяч. Ці дані в четвер оприлюднило Статистичне управління Чеської Республіки.
16:55
Німеччина намагається вирішити проблему з нестачею кваліфікованих кадрів. Уряд ФРН запроваджує для іноземних топ-кадрів «блакитну карту».
13:07
У Москві під час акції напроти Білого дому затримані лідер Руху на захист Хімкинського лісу Євгенія Чирикова і ще двоє активістів організації - Сергій Агєєв та Олексій Рассолов.
15:10
10 країн Євросоюзу висловили попередню згоду підтримати запропонований Польщею Європейський фонд для демократії. Міністри закордонних справ дали згоду на його створення у Брюсселі.
14:41
Вчора пізно ввечері завершились 4 стикових матчі за право участі у фінальному етапі Євро-2012, який пройде влітку наступного року в Україні та Польщі.
17:01
Спеціальне відеозвернення до України М.Саакашвілі виголосив у Тбілісі 9 листопада українською мовою.
12:04
Угоду з приєднання РФ до Світової організації торгівлі Росія і Грузія підпишуть сьогодні в Женеві.
14:14
Що знав про геноцид Ватикан і якою була реакція Папи – відповіді на ці запитання можна знайти в новому англомовному канадському виданні під назвою «Святий престол і Голодомор: документи із таємного архіву Ватикану про Великий Голод 1932–1933 років у радянській Україні».
14:28
Правляча партія уряду Шотландії - Шотландська національна партія (ШНП) почала кампанію з підготовки референдуму за незалежність, який вони мають намір провести в період з 2014 по 2016 роки. Про це 23 жовтня оголосив перший міністр Шотландії Алекс Селмонд, лідер ШНП.