Світ

15:08
У Брюсселі, столиці Бельгії, працює уряд всього Євросоюзу. Проте самі бельгійці вже рік живуть без уряду. По тому, як 13 червня 2010 року у Бельгії відбулися загальнодержавні парламентські вибори, уряд так і не було сформовано. Переговори щодо створення коаліції постійно затягувалися, а згодом і зовсім зайшли у глухий кут.
16:19
Міжнародний валютний фонд заявив у суботу, що розслідує кібернапад на свої комп’ютерні системи. При цьому, за словами речника МВФ, Фонд «працездатний у повному обсязі».
13:36
Міністерство закордонних справ Грузії звинувачує Москву в провокаційних діях і переслідуваннях етнічних грузин в Гальськом районі Абхазії. Про це говориться у відповідній заяві відомства.
13:19
Хорватія зможе приєднатися до Європейського Союзу вже в 2013 році. Про це заявив сьогодні Президент Єврокомісії Жозе Мануель БАРРОЗУ.
12:40
Сейм Литви 9 червня прийняв поправки до кількох правових актів, які встановлюють, що на стягнення збитку від радянського геноциду не поширюватиметься термін давності.
21:15
«Проект Сінгапур» - так словацький уряд назвав пакет полегшень для ведення бізнесу для дрібних підприємців, який ще цього місяця може потрапити на розгляд парламенту.
20:37
Співпрезидентами Euronest стали народний депутат України Борис Тарасюк (НУНС) - від країн Східного партнерства і Крістіан Вігенін - від Європейського парламенту. Згідно із заявою за підсумками з'їзду Euronest повинна стати місцем діалогу європейських парламентарів і країн програми Східного партнерства, до яких належить і Україна.
10:32
80-річна німкеня Габріела Кепп видала книгу "Чому у мене не було сексу", в якій без прикрас розповіла про звірства Совєтської Армії у Берліні.
13:10
Чеська Республіка - практично сусідня держава, що має безліч подібного до нашого: досвід життя в чужих державах, окупацій, національного відродження, комуністичних манівців тощо. Проте дві новини з травневої Чехії примушують замислитись: або українці, або чехи належать до позаземної цивілізації. Важно повірити, що на відстані якихось 500-600 км виникають такі діаметрально різні ситуації.
15:13
Президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес відкрив в лютеранській церкві Святого Юрі в Торі пам'ятну дошку, присвячену естонським бійцям, що брали участь в Зимовій війні на боці Фінляндії проти СРСР.