Світ

14:54
Засновником сайту є Тома Савчак, магістр українсько-польської філології Вармінсько-Мазурського університету на півночі Польщі, співавтором - Мирослава Наконечна, також магістр Вармінсько-Мазурського університету.
13:59
Twitter оголосив про можливість блокування контенту, який суперечить нормам певної країни. Такі записи не будуть бачити жителі лише цієї країни, для усіх інших вони будуть доступними.
13:11
У Чехії поступово обнародуються результати минулорічного перепису населення. Кількість жителів столиці досягла 1, 273 млн. осіб. З 2001 року населення Праги зросло на 104 тисячі нових мешканців.
11:09
20 січня суд наклав арешт на майно мерії Праги. Заарештовані всесвітньо відомі середньовічні пам'ятки Карлів міст, Ратуша на Староміській площі, будинок мерії на Маріанській площі. Притому відповідне судове рішення міська влада отримає лише 23 січня, але на сайті Чеського реєстру майна напроти всіх об'єктів вже позначено "заарештовано".
11:19
Почався черговий конкурс на сім нових чудес. Цього разу вибираємо найгарніше місто планети. Конкурс оголосив вже згадуваний при нагоді голосування на сім нових чудес природи і сім нових чудес архітектури Швейцарський фонд "New7Wonders".
07:30
Протягом минулого 2011-го року відомий інтернет-проект Джиммі Вейлза Вікіпедія зібрав від благодійників рекордні 20 мільйонів доларів. Вікіпедія, створена у 2001 році, на сьогодні нараховує понад 20 мільйонів статей, написаних понад 200 мовами народів світу. Серед них найбільше статей написано англійською та німецькою.
14:00
Британська дослідницька фірма "Arieso" провела дослідження з вражаючими результатами. Як з'ясувалося, всього за два роки відбулася радикальна зміна в споживанні мобільного трафіку. Якщо в 2009 році 40 % мобільного трафіку даних споживали 10 % абонентів, то вже в 2011 році ті ж 10 % абонентів спожили вже 90 % даних, переданих по мобільних мережах.
13:49
У п'ятницю, 6 січня, на прес-конференції міністр внутрішніх справ Чехії Ян Кубіце повідомив про надання політичного притулку Олександрові Тимошенку,чоловіку Юлії Тимошенко. При цьому він підкреслив, що рішення ухвалено саме міністерством внутрішніх, а не закордонних справ,тобто мова йде про внутрішнє питання Чеської Республіки.
15:09
Представники Федерації профсоюзів силових структур Польщі (FZZSM) оголосили про проведення 12 січня акцій протестів у чотирьох приймаючих містах Євро 2012 – Варшаві, Вроцлаві, Гданську та Познані.
16:01
«Хто модернізує Україну?» - запитує газета «Dziennik.Gazeta Prawna» і продовжує: "Незалежно від того, як сильно ми хотіли б визнати успіхом закінчення переговорів Україна-ЄС про Асоціацію, приклад Києва як на долоні показує усі недоліки східної євросоюзної політики...