Світ

14:08
19 лютого 2011 в Канберрі українці Австралії та Нової Зеландії протестували проти порушення людських та національних прав українців в Україні та у Росії. Акція була організована упрaвою Союзу Укрaїнcьких Оргaнізaцій Авcтрaлії ( CУОA)
12:34
Міжнародний день рідної мо́ви — день «підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності», проголошений на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО (відомство ООН з питань освіти, науки та культури), що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 р. у Парижі. Відзначається 21 лютого, починаючи з 2000 року.
13:52
Лідери провідних держав Європи критикують власну попередню політику щодо іммігрантів. Після Другої світової війни минуло дві третини століття, проте її наслідки лишаються предметом доволі гострих публічних суперечок
13:06
Нині в Аргентині мешкає близько 300 тисяч етнічних українців. Більшість українців зосереджена в столиці – Буенос-Айресі та на півночі країни. В діаспорі діє 6 українських громадських організацій.
14:27
Підтримка свободи інтернету в усьому світі залишиться пріоритетом для США, заявила держсекретар Хіларі Клінтон.
21:58
Святий Валентин з Риму залишив по собі пам'ять по всій Центрально-Східній Європі. У храмах України, Чехії, Польщі зберігаються мощі покровителя закоханих
14:56
Відомий російський публіцист і політолог, один з підписантів звернення «Путін мусить піти», Борис Вишневський аналізує захмарні плани бюджетних витрат на майбутній Чемпіонат світу з футболу в Росії. На його погляд, в Україні крадуть менше.
16:18
Нинішня українська влада розглядає скорочення тривалості передвиборчих кампаній як важливий інструмент зміцнення власних позицій. Логіка доволі проста та апробована: спочатку метушня із постійними змінами дати виборів та виборчого законодавства, що тримає опозицію у напруженні до останнього. Потім новий закон (свідомо недосконалий та суперечливий) визначає коротку кампанію, що одразу дає переваги лише владі.
13:11
2-ге Лютого відзначається у США та Канаді, як День Бабака (Groundhog Day). Начебто цього дня можна визначати за поведінкою тваринки, скільки зими ще залишилося. Якщо розбуджений бабак бачить свою тінь – буде рання весна, якщо не бачить – зимі бути мінімум шість тижнів (цього року поведінку харківського бабака інтерпретували дуже компромісно – весна-2011 р. начебто буде і теплою, і ранньою, але за шість тижнів ).
16:48
Отримані нові фотознімки індіанців з маловідомого племені, що живе на кордоні між Бразилією та Перу.