Тепер Шахтар – десятиразовий чемпіон України (фоторепортаж)

Фото - Сергій Козлов  |  Неділя, 7 травня 2017, 10:23
Під час матчу 28-го туру української Прем'єр-ліги у Харкові «Шахтар» з рахунком 3:2 переграв «Зорю»

Здобувши перемогу, «Шахтар» таким чином не тільки забезпечив собі золоті медалі, а й зміг оформити дострокове чемпіонство.

«Шахтар» мав перевагу вже під час першого тайму: «гірники» після натиску на ворота суперника змогли забити перший гол матчу.

Така розстановка сил не змінилася після перерви, коли були у ворота «Зорі» було забито ще два м’ячі.

Проте футболісти луганської «Зорі» наприкінці матчу змогли забити два м’ячі, хоча на фінал це не вплинуло.

Таким чином, «Шахтар» за чотири тури до кінця чемпіонату спромігся в десятий раз стати чемпіоном України.

Як повідомляла «Справжня варта», нещодавно до Харкова привезли Кубок України з футболу. За словами голови ХОДА Юлії Світличної, фінал Кубку України подарує всім уболівальникам справжні емоції.