Фото

00:32
У Муніципальній галереї триває персональна виставка одного і постійного автора галереї, Гамлета Зіньковського. Відомий харківський художник представив серію фоторобіт, які розкривають перед нами знайомі вулички старих харківських двориків.
16:20
На сцені музика, на головах людей – пов'язки з написом «Уряд – у відставку!» Ввечері 4 грудня на харківському ЄвроМайдані біля пам'ятника Тарасові Шевченку пройшов рок-концерт за участі місцевих гуртів. Протестувати під музику стало веселіше, і до щоденних відвідувачів підтягнулися інші харків'яни, переважно молоді люди.
09:24
2 грудня в приміщенні харківської Муніципальної галереї (вул. Чернишевська, 15) відкрилась персональна фотовиставка Гамлета Зіньковського під назвою «Вхід у фотографію». Присвячена вона була 17-му дню народження галереї, для якої Зіньковський завжди залишається постійним автором та просто добрим другом. Виставка триватиме до 14 грудня.
15:50
Кілька сотень харків'ян прийшли до пам'ятника Шевченку 2-го грудня підтримати київський Євромайдан. Учасники акції швидко утворили чергу до мікрофону, аби висловитись та підбадьорити інших, а організатори шукали волонтерів.
01:54
У Муніципальній галереї (Харків, вул. Чернишевська, 15) триває виставка міжнародного конкурсу дитячого малюнку «Боги. Хто вони?». На виставці представлені роботи маленьких художників України, Болгарії, Словаччини та Росії.
15:36
Останнє зібрання на площі Свободи відбулося вчора, 1 грудня. Туди мітингарі прийшли одразу після акції біля монументу Кобзаря на підтримку київського ЄвроМайдану. Учасники протесту вигукували «Банду геть!», «Київ, Харків – разом!», «Люстрація!», «Харків, вставай!» та «Не будь байдужим!», грілися танцями і чаєм.
19:40
На площі Свободи сьогодні підтримували євроінтеграційні ініціативи президента. Виступали керівники державної влади Харківської області, діячі мистецтва та інші відомі харків'яни. Ближче до Держпрому на мітингарів чекали більше 30 комфортабельних і звичайних автобусів.
13:36
Масово їхати до Києва закликають харків'ян ініціатори місцевого ЄвроМайдану. Ті, хто не зможе, запрошують на щоденні акції на площі Свободи. Ранковий розгін столичної акції запам’ятається не тільки його учасникам, а й усім, хто хоча б раз переглянув відео з Майдану. «Цієї ночі Україна заснула в Європі, а прокинулася в Білорусі» - пише одна з учасниць зустрічі «ЄвроМайдан Харків» в соціальній мережі.
00:51
27 листопада в приміщенні харківської обласної організації Національної спілки письменників України пройшов вечір пам’яті українського поета, прозаїка та публіциста Петра Пантелійовича Василенка. Модерував захід поет та прозаїк Віктор Полянецький.
00:07
27 листопада у Виставковій залі Харківського художнього музею відбулося відкриття виставки кераміки та графіки художника Петра Філоновича Мося. Виставка була присвячена ювілею відомого харківського художника, якому у вересні виповнилось 65 років.