Фото

16:21
7 липня до однієї з військових частин Національної гвардії України завітали харківські музиканти, які влаштували концерт для бійців. Того дня перед військовими виступили гурт «Папа Карло» та Борис Севастьянов, які регулярно проводять музичні виступи в зоні АТО, а також співачка Люцина Хворост та трубач Костянтин Олійник. Концерт був організований волонтерами ГО "Сила допомоги" та активістами ГО "Євромайдан Харків". Бійці залишилися задоволені концертом. Вони дякували музикантам за таку увагу.
14:52
В приміщенні харківської «Просвіти» триває вставка моделей, виготовлених школярами з гуртка стендового моделізму Станції юних техніків. На ній представлені моделі військової техніки, яка була задіяна у війнах починаючи з Першої світової і закінчуючи сьогоденням.
14:33
30 червня бійці спецпідрозділу міліції «Східний корпус» вирушили до зони АТО. Проводити їх прийшли родичі, друзі, представники ГО «Східний корпус» та просто небайдужі харків’яни.
21:52
29 червня в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» завершився другий день Урбаністичного фестивалю. Як і раніше, відвідувачі мали змогу відвідати ярмарок мікро-можливостей, послухати різноманітні лекції та презентації на різні актуальні теми, подивитися урбаністичне кіно. Крім того, в межах фестивалю пройшли воркшопи під назвою «Харків – завтра».
16:31
28 червня в Харкові стартував перший Урбаністичний фестиваль, присвячений міським перетворюванням. В його межах проходить низка заходів, направлена на активацію міської громади та обговорення розвитку Харкова. Це і ярмарок мікро-можливостей, і різноманітні лекції та презентації, і кінопокази тощо. Сам фестиваль триватиме два дні.
15:46
28 червня Харків приєднався до відзначення Дня Конституції. Святкування розпочалося з покладання квітів біля пам’ятника Шевченку, в якому взяли участь представники міської влади, члени громадських організацій, громадські активісти та інші мешканці міста. Після цього відбувся невеличкий концерт, в якому взяли участь народні колективи.
12:11
21 червня в харківському Літературному музеї в межах виставки «Будемо жити» пройшов літературно-музичний вечір «Чуєш, мій друже…». Під час нього львівські поетеси Галина Крук та Маріанна Кіяновська поділилися власними роздумами стосовно того, якою має бути література в умовах війни та яку відповідальність несе митець за свої твори. Крім того, на цьому заході була порушена проблема совєтської міфології, яка не тільки впливає на свідомість сучасників, а й продовжує служити у відверто пропагандистських цілях.
10:59
16 червня в Харківському історичному музеї стартувала виставка, присвячена війні на сході України. На експозиції можна побачити шеврони різноманітних військових частин, амуніцію, патрони, уламки снарядів та просто речі, які були у військових в зоні АТО. Всі предмети, які потрапили до музею, були надані волонтерами.
10:25
14 червня на площі Свободи пройшло недільне віче, де знову обговорили актуальні проблеми в сфері економіки. Зокрема, це стосувалося касових апаратів та введення ПДВ рахунків, що може завдати удару по українській економіці. В заході також взяли участь і приватні підприємці, чиї інтереси якраз порушуються цими нововведеннями.
23:28
11 червня на площі Конституції пройшла інформаційно-пізнавальна акція «ЄВРОавтобус: об'єднаймо Україну». До уваги відвідувачів – різного роду вікторини, майстер-класи, флешмоби. На площі була розміщена фотосушка та діяла бібліотека під відкритим небом, на якій можна було побачити твори як зарубіжних, так і українських авторів. Цією акцією організатори мають намір проінформувати відвідувачів про Євросоюз. Аналогічні заходи вже пройшли в Ужгороді та Дрогобичі.