Фото

14:53
13 листопада в незалежному культурному центрі «Indie» відбувся показ документального фільму-альманаху «Відкритий доступ», який протягом цього року демонструвався вже в двадцяти містах України.
09:58
Не випадково День українськомовної преси відзначається саме 12 листопада: цього дня 1905 року, попри всі цензурні заборони Емського указу та Валуєвського циркуляру, на Полтавщині видана перша повністю україномовна газета «Хлібороб». Українська не лише своїм змістом, але й за духом, вона кинула виклик імперській політиці тогочасної держави.
13:00
8 листопада в приміщенні Спілки письменників України відбулась презентація альманаху «Квартали». Модерував захід критик та літературознавець Володимир Брюгген.
12:30
6 листопада в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтва була відкрита виставка театральної фотографії «5-я стена».
12:12
5 листопада в приміщенні Харківського літературного музею відомий харківський дослідник Андрій Парамонов презентував свою нову книжку «Історія роду Квіток».
00:32
5 листопада в Харкові поховали Володимира Михайловича Пасічника, відомого громадського діяча, одного з засновників Народного Руху України. Прощання з Володимиром Пасічником відбулося в приміщенні Спілки письменників України.
00:06
Ідея збереження природи здобуває з кожним днем все більше прихильників. Минулої неділі закінчився «Тиждень клімату» в Харкові - сім днів акцій, що пропагували «зелені» ідеї та долучали до прибирання. Цими ж вихідними, 3 листопада, без розважальної програми, афіш та анонсів, а тільки за допомогою групи в соцмережі близько двох десятків людей зібралися і пішли прибирати Журавлівський гідропарк.
11:41
Люди, які давно інтегрувались в британські офшори та іспанські готелі, вчора розповідали про шкідливість європейських звичок для простого українця. 1 листопада у найпафоснішому готелі міста «KharkivPalace» відбулась конференція на тему "Економічні та правові наслідки підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС для промисловості". "Міжнародний" статус їй забезпечувала виїзна гастрольна бригада з Росії "Мы один народ". Щоправда, на відміну від справжніх артистів політичні актори своїх фанатів возять з собою. Так надійніше, а може елементарно дешевше.
15:45
Рівно рік тому – 30 жовтня 2012 року з життя пішов визнаний український художник, культурний та громадський діяч, один із засновників Харківського осередку Спілки української молоді Валерій Євгенович Бондар.
18:15
25 жовтня в харківській книгарні «Є» Андрій Кокотюха презентував свою нову книжку «Таємне джерело». Модерував захід відомий український письменник Сергій Жадан.