Фото

18:15
25 жовтня в харківській книгарні «Є» Андрій Кокотюха презентував свою нову книжку «Таємне джерело». Модерував захід відомий український письменник Сергій Жадан.
19:47
24 жовтня в Харківському літературному музеї Олександр Бобошко та Лариса Вировець зачитували поезії, присвячені осінній порі року. «Пані осене! Як Ви вчасно...» – саме під такою ліричною назвою відбулася ця поетична зустріч.
15:14
У незалежному культурному центрі «Indie» (вул. Чернишевська, 4/6) театральна група «Босоногі» влаштувала театральний перфоманс «Інкрустації» за мотивами творчості Ліни Костенко. Захід ознаменував собою початок екологічної кампанії Тиждень клімату в Харкові, організатором якої виступив громадський рух «Друг природи».
09:44
У харківському Обласному центрі культури і мистецтва (вул. Пушкінська, 62) відкрилась виставка «Театр. Сцена . Життя ...», яка має н меті показати весь цикл роботи театрального художника в процесі створення спектаклю.
15:26
13 жовтня 2013 року біля Хреста пам’яті «Героям України» відбувся захід, приурочений Дню Героям. Його організаторами стали місцеві осередки політичної партії «Батьківщина», громадської організації Центр громадських ініціатив «Народна дія» та Спілки підприємців.
13:06
В Обласному центрі культури і мистецтва відкрилась виставка «Театр. Сцена . Життя ...», яка має на меті показати весь цикл роботи театрального художника в процесі створення спектаклю.
10:56
17 жовтня в харківській книгарні «Є» Макс Кідрук, автор першого українського технотрилера «Бот», презентував свій новий роман «Твердиня». Написаний в шаленій суміші жанрів психотрилера, технотрилера та пригодницького роману, твір з перших сторінок змушує читача поринути у вир чудернацьких, в чомусь жахливих, проте цілком захопливих та цікавих подій.
14:02
17 жовтня в харківській книгарні «Є» відбулася відкрита зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом.
13:11
16 жовтня в приміщенні харківської «Просвіти» відбувся захід, повністю присвячений українським історичним та повстанським пісням.
23:25
14 жовтня − дата дещо особлива. Адже саме в цей день в Україні відзначають не один, а цілі три свята. Християни вшановують свято Покрови Пресвятої Богородиці. На 14 жовтня припадає святкування Дня Українського козацтва. А ще ця дата вважається днем створення Української повстанської армії.