Фото

10:42
Керамічні сови, коти, слони та ведмеді «полонили» харківську Муніципальну галерею. А ще – вази та підсвічники, дзеркала та чаші – все це роботи талановитого майстра Жаннети Соловйової. Виставка «Спочатку була глина» триватиме до 14 січня.
15:08
19 грудня харківський письменник, прозаїк та драматург Леонід Тома презентував свою нову книгу «Дзеркало та задзеркалля». В ній описується життєвий шлях Миколи Григоровича Жулинського, відомого українського літературознавця, критика, академіка Національної академії наук України, лауреата премії ім. Т.Г. Шевченка.
23:05
«Ой, хто-хто Миколая любить?» - співали на сцені 19 грудня. Дітям дарували солодощі, а всім учасникам акції – виступ «Гайдамаків». Наступні два дні минули на Євромайдані спокійніше. Організатори готуються до неділі 22 грудня.
16:14
Минулими вихідними на харківському Євромайдані намагалися «підняти» молодь. Перед суботнім заходом студенти рушили пішою ходою від Каразіна до Шевченка. Акція мала показати, що і серед харківського студентства є прихильники євроінтеграції. Це вже друга подібна хода, перша відбулася ще 28 листопада.
10:49
17 грудня Миколі Азарову виповнюється 66 років. Тому напередодні цієї визначної дати харківські майданівці привітали іменинника з днем народження та урочисто, з радістю провели його на пенсію.
07:06
В незалежному культурному центрі «Indie» (Харків, вул. Чернишевська, 4/6) відбулася відкрита дискусія під назвою «Юрій Шевельов: кривда та правда». Вона продовжила низку культурно-просвітницьких заходів, присвячених вшануванню пам’яті видатного харківського мовознавця [ - 17 грудня виповниться 105 років від дня народження академіка Шевельова].
21:32
У Харкові відкрилася виставка відомого українського фотохудожника Романа Пятковки. Саме він зі своїм проектом «Радянське фото» був визнаний переможцем у номінації "Концептуальна фотографія" професійної категорії "Sony World Photography Awards".
11:02
В п'ятницю ввечері на харківський Євромайдан завітала письменниця Оксана Забужко. Вона спілкувалась з «євромайданівцями» та читала вірші.
09:34
На Євромайдані у Харкові чекають на гостей. До акції цими днями приєднаються українські митці. Про план на вихідні та майбутні акції розповіли 12 грудня організатори харківського протесту.
17:03
10 грудня в приміщенні Літературного музею пройшов поетичний вечір за участі молодих харківських поетів – Владислава Петренка та Тетяни Кальченко.