Фото

23:20
24 січня в бібліотеці імені В. Короленка відбувся святковий концерт, приурочений до Дня Соборності України. В ньому взяли участь як професійні музиканти, так і аматори. В ролі ведучої виступила Тамара Галич. Завершився концерт виконанням гімну України. Фото: Микола Калита
01:43
Приблизно опівдні снаряди потрапили будівля Центральної лікарні номер 3. Будівля знаходиться в самому центрі міста. На момент події в будівлі були медпрацівники та пацієнти. У дитячому відділенні було 12 дітей, ніхто не постраждав. Як кажуть очевидці, спочатку вони почули звуки вибухів в районі будівлі навпроти - це апеляційний суд, де базуються бойовики, а через 7 хвилин снаряди прилетіли і в будівлю лікарні. За попередньою інформацією, в лікарні немає постраждалих. Усіх пацієнтів евакуювали.
23:40
10 січня біля пам’ятника Шевченку відбулася акція солідарності з французами, які напередодні пережили низку терактів. Щоб вшанувати пам'ять загиблих, в тому числі співробітників журналу «Сharlie Hebdo», мешканці Харкова приносили свічки, олівці та плакати.
17:14
З вечора 3 січня на околицях Донецька поновились бої. Артилерія працює як з боку бойовиків, так і з боку української армії. У Петрівському районі Донецька від обстрілів постраждали щонайменше троє мирних мешканців.
23:01
Село Кримське бойовики покинули у жовтни. З сусіднього села, Сокольників, вони постийно обстрілюють покинуту раніше позицію.
17:04
Військові, ялинка в центрі міста і ніяких салютів. Таким зустрічатиме Новий рік місто Щастя.
22:50
Тиждень тому Міжнародна організація "Червоний Хрест" повернулась на Донбас. Вантажівки з гуманітарною допомогою волонтери відправили як на контрольовані українською владою території, так і на зайняті бойовиками.
21:34
Село кримське - це передова нинішнього фронту. Вийськовим не дають нової техніки, а те, що відправляють сюди, швидко виходить з ладу. З трьох старих машин військові збирають одну.
15:11
24 грудня громадські активісти Харкова пікетували сесію Міської ради. Вони вимагали дозволити представникам громади бути присутніми на сесії. Проте жодного активіста міліція так і не пропустила. Це призвело до потасовок та штовханини між пікетувальниками та міліціонерами.
22:04
7 грудня харківські майданівці привітали українських військових, які повернулися на ротацію, з Днем української армії. На недільному віче українських бійців вітали зі святом та дарували подарунки. Також того дня відбулося урочисте відкриття каменю, встановленого на честь усіх тих, хто загинув за свободу та незалежність України. Їх пам‘ять присутні вшанували хвилиною мовчання. Після чого майданівці колоною рушили до військового шпиталю, під стінами якого вони привітали усіх тих бійців, які там зараз лікуються.