Фото

17:14
З вечора 3 січня на околицях Донецька поновились бої. Артилерія працює як з боку бойовиків, так і з боку української армії. У Петрівському районі Донецька від обстрілів постраждали щонайменше троє мирних мешканців.
23:01
Село Кримське бойовики покинули у жовтни. З сусіднього села, Сокольників, вони постийно обстрілюють покинуту раніше позицію.
17:04
Військові, ялинка в центрі міста і ніяких салютів. Таким зустрічатиме Новий рік місто Щастя.
22:50
Тиждень тому Міжнародна організація "Червоний Хрест" повернулась на Донбас. Вантажівки з гуманітарною допомогою волонтери відправили як на контрольовані українською владою території, так і на зайняті бойовиками.
21:34
Село кримське - це передова нинішнього фронту. Вийськовим не дають нової техніки, а те, що відправляють сюди, швидко виходить з ладу. З трьох старих машин військові збирають одну.
15:11
24 грудня громадські активісти Харкова пікетували сесію Міської ради. Вони вимагали дозволити представникам громади бути присутніми на сесії. Проте жодного активіста міліція так і не пропустила. Це призвело до потасовок та штовханини між пікетувальниками та міліціонерами.
22:04
7 грудня харківські майданівці привітали українських військових, які повернулися на ротацію, з Днем української армії. На недільному віче українських бійців вітали зі святом та дарували подарунки. Також того дня відбулося урочисте відкриття каменю, встановленого на честь усіх тих, хто загинув за свободу та незалежність України. Їх пам‘ять присутні вшанували хвилиною мовчання. Після чого майданівці колоною рушили до військового шпиталю, під стінами якого вони привітали усіх тих бійців, які там зараз лікуються.
20:20
У донецькому притулку волонтери рятують собак. Більшість із них - із перебитими кінцівками. Проте є навіть із інфарктами та інсультами. Після лікування колись домашні улюбленці потребують притулку.
16:22
Десятки ковертів, телеграм і листівок - кожна свого роду картина. Роботи молодого художника Костянтина Аленинського виставили у Муніципальній галереї.
14:25
Українські військові на Луганщині в місцях своєї дислокації укріплюють позиції, відновлюють інфраструктуру, допомагають харчами і медикаментами населенню. Частина бійців скаржиться на відсутність теплої форми, належного озброєння та військового автотранспорту та все ж не падають духом. Незважаючи на перемир’я, сепаратисти та російські найманці продовжують обстрілювати українські території із установок залпового вогню «Град» та «Смерч». Доказом цього є залишки касетних снарядів, що подекуди стирчать із землі.