Фото

00:06
Ідея збереження природи здобуває з кожним днем все більше прихильників. Минулої неділі закінчився «Тиждень клімату» в Харкові - сім днів акцій, що пропагували «зелені» ідеї та долучали до прибирання. Цими ж вихідними, 3 листопада, без розважальної програми, афіш та анонсів, а тільки за допомогою групи в соцмережі близько двох десятків людей зібралися і пішли прибирати Журавлівський гідропарк.
11:41
Люди, які давно інтегрувались в британські офшори та іспанські готелі, вчора розповідали про шкідливість європейських звичок для простого українця. 1 листопада у найпафоснішому готелі міста «KharkivPalace» відбулась конференція на тему "Економічні та правові наслідки підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС для промисловості". "Міжнародний" статус їй забезпечувала виїзна гастрольна бригада з Росії "Мы один народ". Щоправда, на відміну від справжніх артистів політичні актори своїх фанатів возять з собою. Так надійніше, а може елементарно дешевше.
15:45
Рівно рік тому – 30 жовтня 2012 року з життя пішов визнаний український художник, культурний та громадський діяч, один із засновників Харківського осередку Спілки української молоді Валерій Євгенович Бондар.
18:15
25 жовтня в харківській книгарні «Є» Андрій Кокотюха презентував свою нову книжку «Таємне джерело». Модерував захід відомий український письменник Сергій Жадан.
19:47
24 жовтня в Харківському літературному музеї Олександр Бобошко та Лариса Вировець зачитували поезії, присвячені осінній порі року. «Пані осене! Як Ви вчасно...» – саме під такою ліричною назвою відбулася ця поетична зустріч.
15:14
У незалежному культурному центрі «Indie» (вул. Чернишевська, 4/6) театральна група «Босоногі» влаштувала театральний перфоманс «Інкрустації» за мотивами творчості Ліни Костенко. Захід ознаменував собою початок екологічної кампанії Тиждень клімату в Харкові, організатором якої виступив громадський рух «Друг природи».
09:44
У харківському Обласному центрі культури і мистецтва (вул. Пушкінська, 62) відкрилась виставка «Театр. Сцена . Життя ...», яка має н меті показати весь цикл роботи театрального художника в процесі створення спектаклю.
15:26
13 жовтня 2013 року біля Хреста пам’яті «Героям України» відбувся захід, приурочений Дню Героям. Його організаторами стали місцеві осередки політичної партії «Батьківщина», громадської організації Центр громадських ініціатив «Народна дія» та Спілки підприємців.
13:06
В Обласному центрі культури і мистецтва відкрилась виставка «Театр. Сцена . Життя ...», яка має на меті показати весь цикл роботи театрального художника в процесі створення спектаклю.
10:56
17 жовтня в харківській книгарні «Є» Макс Кідрук, автор першого українського технотрилера «Бот», презентував свій новий роман «Твердиня». Написаний в шаленій суміші жанрів психотрилера, технотрилера та пригодницького роману, твір з перших сторінок змушує читача поринути у вир чудернацьких, в чомусь жахливих, проте цілком захопливих та цікавих подій.