Фото

10:08
Навіщо Україні Європейський Союз? А Україна Європейському Союзу? І що нам, громадянам, дасть підписання Угоди про Асоціацію? Навряд кожен з нас зміг би швидко і зрозуміло відповісти на такі запитання. Разом зі студентами харківських ВНЗ 13 вересня це з’ясовували громадські діячі та учасники ініціативної групи «Першого грудня».
13:30
12 вересня харківська Муніципальна галерея відкрила новий виставковий сезон виставкою «Крізь запах» художника-абстракціоніста Юрія Ваткіна. Виставка триватиме до 24 вересня.
09:13
Під таким гаслом, незважаючи на дощову погоду, організатори — ініціативна група “Друг природи” разом з волонтерською організацією “СВІТ—Україна” — влаштували свято альтернативної реальності під відкритим небом у Саржиному яру. Намір відкрити новий, відмінний від звичайного повсякдення світ, зрештою вдався на славу. Хлопці та дівчата принесли свої речі в надії, що вони віднайдуть нове життя і прикрасять дійсність зовсім незнайомих людей.
13:48
Харківські пелікани тепер можуть не хвилюватись щодо комфортного зимування – відтепер у них є можливість переселитися до затишної домівки. В рамках святкування свого 118-річчя харківський зоопарк, за доброю традицією, дарує своїм підопічним пеліканам житло, цього разу аж 300 квадратних метрів.
13:04
Нарешті це сталося: 5 вересня, попри всі погрози та перешкоди з боку міської влади, громадське вшанування пам'яті Юрія Шевельова таки відбулося. Близько другої годин дня науковці, викладачі, громадські активісти та просто небайдужі харків'яни зібралися на вулиці Сумській для вшанування видатного земляка-мовознавця.
12:18
18 липня в Мюнхені пішов з життя Ігор Васильович Качуровський (1918, Ніжин — 2013 рр.), видатний український поет, прозаїк, літературознавець та педагог. Останній з неокласиків, гуманітарій-енциклопедист,чий творчий доробок налічує десятки поетичних збірок, перекладів, літературознавчих розвідок. Він зробив значний внесок у розвиток української культури, проте на історичній батьківщині він так і залишається невідомим для широкого загалу.
07:13
Свято барв «Холі» відбулося 31 серпня у Харкові, тож останній літній день молодь провела розважаючись. Учасники кольорового дійства обсипали один одного фарбою, грали в пейнтбол і вивчали йогу. Фест проходив на футбольному полі поблизу Каскаду.
11:01
Урочиста посвята відбулась біля пам'ятника засновнику університету Василю Каразіну 30 серпня. Свято зібрало першокурсників, їхніх батьків, деканів та викладачів вищого навчального закладу. Колишніх абітурієнтів вітали з початком нового життєвого етапу ректор Віль Бакіров та настоятель Свято-Пантелеймонівського храму отець Миколай.
14:27
Міжнародний арт-проект «Вікна» стартував у галереї «Мистецтво Слобожанщини» 27 серпня. Свої роботи представили семеро художників з США, Франції, Швеції та України. Митців об'єднує одна особливість – усі вони закінчили Харківське художнє училище.