Фото

15:50
Кілька сотень харків'ян прийшли до пам'ятника Шевченку 2-го грудня підтримати київський Євромайдан. Учасники акції швидко утворили чергу до мікрофону, аби висловитись та підбадьорити інших, а організатори шукали волонтерів.
01:54
У Муніципальній галереї (Харків, вул. Чернишевська, 15) триває виставка міжнародного конкурсу дитячого малюнку «Боги. Хто вони?». На виставці представлені роботи маленьких художників України, Болгарії, Словаччини та Росії.
15:36
Останнє зібрання на площі Свободи відбулося вчора, 1 грудня. Туди мітингарі прийшли одразу після акції біля монументу Кобзаря на підтримку київського ЄвроМайдану. Учасники протесту вигукували «Банду геть!», «Київ, Харків – разом!», «Люстрація!», «Харків, вставай!» та «Не будь байдужим!», грілися танцями і чаєм.
19:40
На площі Свободи сьогодні підтримували євроінтеграційні ініціативи президента. Виступали керівники державної влади Харківської області, діячі мистецтва та інші відомі харків'яни. Ближче до Держпрому на мітингарів чекали більше 30 комфортабельних і звичайних автобусів.
13:36
Масово їхати до Києва закликають харків'ян ініціатори місцевого ЄвроМайдану. Ті, хто не зможе, запрошують на щоденні акції на площі Свободи. Ранковий розгін столичної акції запам’ятається не тільки його учасникам, а й усім, хто хоча б раз переглянув відео з Майдану. «Цієї ночі Україна заснула в Європі, а прокинулася в Білорусі» - пише одна з учасниць зустрічі «ЄвроМайдан Харків» в соціальній мережі.
00:51
27 листопада в приміщенні харківської обласної організації Національної спілки письменників України пройшов вечір пам’яті українського поета, прозаїка та публіциста Петра Пантелійовича Василенка. Модерував захід поет та прозаїк Віктор Полянецький.
00:07
27 листопада у Виставковій залі Харківського художнього музею відбулося відкриття виставки кераміки та графіки художника Петра Філоновича Мося. Виставка була присвячена ювілею відомого харківського художника, якому у вересні виповнилось 65 років.
12:43
26 листопада в харківському незалежному культурному центрі «Indie» пройшла відкрита дискусія під назвою «Причини та наслідки Голодомору». Вона стала своєрідним завершенням низки заходів вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.
12:18
Відомий харківський медіа-художник Ігор Грейс презентував у Муніципальній галереї «мета» експозицію з підручних предметів. Складається враження, що перформар довго не думав, і використав мабуть те, що лежало на поверхні його, ну, приміром, квартири чи мистецької студії (приходиться лиш здогадуватись). Отож, автор виставки, для її створення використав: вішаки, нетбуки, манекен та проектор, і як зазначив пан Грейс, таким чином він вирішив передати своє власне розуміння світоустрою.
10:31
У відповідь на розпорядження міського голови Геннадія Кернеса № 76/1 про заборону проведення масових заходів на території міста через начебто підвищення рівня захворюваності на грип мітингарі вийшли на площу 25 листопада в медичних масках. Припиняти свою акцію на підтримку євроінтеграції вони не збираються. Лише обрали новий формат - гайд-парк, тобто обговорюватимуть актуальні теми прямо на майдані Свободи.